Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak zapojit repracky k PS4?


NuDiXs

Otázka

U ps3 jsem to delal tak,ze jsem mel v psku zapichlej av kabel a cervenej a bilej jsem zapojil do subace,konzoli pres hdmi.Ale ps4 uz av kabel nema,ani konektor,je tam jen jina pripojka AUX,takove jako by kostkate zlute usb.Poradi prosim nekdo?Kdyz tak poprosim rovnou o nejake linky treba na redukci,aux kabel nebo ja nevim,rad bych ty repra mel zapojene,klasicke 5.1,ale staci kdyz budou hrat pouze stereo plus subak.Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Pletes si optical a digital , to je rozdil . No zapojis scart do tv , do nej pichnes kabel na kterym jsou cinche (cerveny a bily) , prepinac nastavis na out a druhy konec kabelu (ktery ma taky dva cinche logicky cerveny a bily) zas zapojis do auxu na tom domacim kine .

Zvuk ti jede do tv pres hdmi takze ho vlastne posles pres scart do domaciho kina .

Dac prevodnik ma stejny efekt akorat tohle te vyjde mnohem levneji .

Upraveno uživatelem romeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vsechno jsem zapojil jak si rekl, koupil sem vše znovu nové a stejně nic. Napadá mě dokáže vubec moje tv prenest z hdmi do scart zvuk? mam LG http://www.lg.com/cz/televizory/lg-37LD420-lcd-tv

Ted jsem zkousel pripojit satelit ktery mam take pres hdmi a aby zvuk sel pres scart do kina a nejde take.

A nyni jsem na satelitnim primaci zapojil cinche cerveny a bily na vystup zapojil do aux in domaciho kina a zvuk krasne jde tak musi byt problem v tom prevodu zvuku z hdmi do skart proste to nefunguje , takze ten prevodnik by to mel zvladnout ne? Nebo jeste jine rady?

Upraveno uživatelem donnybsc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu