Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vadna MS 8GB ????


duspica

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj mam velky problem,koupil sem kartu sony 8GB a kdyz na ni nakopiruju treba 6 her tak se mi pak ukaze v PSP ze tam sou jen treba 3 ale v PC ukaze vsechny.Dal to dela to ze kdyz uz nejaka hra se tam k ostatnim normalne prida tak pak se zase nechce ukladat.Prosim o radu dik moc.

v PC zkrat název hry třeba na hra.iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no pravděpodobně máš fake kartu,

dá se to zjistit tak že si na memory sticku zobrazíš informace a když tam máš MAGICGATE=unknown tak máš zřejmě fake. Obvykle de i špatně zasouvat a vysouvat.

Někde je tady tutorial na programek, kterej ti to i otestuje.

Lidi u toho psali, že fake třeba maj, ale že jim to funguje normálně.

Což muže být pravda, když je ta karta menší, používáš ji v mobilu nebo přes ni nehraješ isa. Funguje normálně.

Těhle karet je plná ebay... a teď je hrnou sem přes aukro. Tak si dávejte pozor, kdyby ste ji chtěli vidět mám jednu doma:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To ale pro me nic neresi,ja s**** na to jestli mam FAKE nebo ORIG. de snad o to jestli funguje nebo ne ne?Ted mi zacla delat to ze kdyz sem neco nakopiroval do psp/games tak mi to ted nejde smazat a de to pouze formatovat.Jinak se toho nezbavim.A ty mas taky 8GB?

////Příště si to sprostý slovo odpusť.Děkuji Jirka71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To ale pro me nic neresi,ja s**** na to jestli mam FAKE nebo ORIG. de snad o to jestli funguje nebo ne ne?Ted mi zacla delat to ze kdyz sem neco nakopiroval do psp/games tak mi to ted nejde smazat a de to pouze formatovat.Jinak se toho nezbavim.A ty mas taky 8GB?

////Příště si to sprostý slovo odpusť.Děkuji Jirka71

PSP/games??? snad iso né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To ale pro me nic neresi,ja s**** na to jestli mam FAKE nebo ORIG. de snad o to jestli funguje nebo ne ne?Ted mi zacla delat to ze kdyz sem neco nakopiroval do psp/games tak mi to ted nejde smazat a de to pouze formatovat.Jinak se toho nezbavim.A ty mas taky 8GB?

////Příště si to sprostý slovo odpusť.Děkuji Jirka71

no to teda resi hochu, mas fake jako ... tzn. fake = padelek.. takze na to klidne se*, klidne at to nic neresi, ale pak tu nic neres ty, protoze ji nezprovoznis OK?

Kdyz je ti to jedno, jestli mas fake, tak sem uz nepis, protoze fake mas a tim se naopak vyresil cely topic..

Mas proste nefunkcni padelek, tvoje -, nemas nakupovat z aukci, tam se prave prodavaj smejdi z ebaye, zrovna ted tam jeden muj kamos prodava fake 2GB SONY, co nakoupil z eBaye, co ji je? Hazi errory kdyz chce neco smazat (obcas) a je taaaak pomala, ze kdyz si prehrava nejakou Mp3, tak se ta Mp3 seka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu