Jump to content
  • 0

US store PS4

Question

• Answers 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Recommended Posts

• 0

Nejlepší řešení je si koupit vouchery třeba po 20$ na amazonu a pak si účet dobiješ těma voucherama.

http://www.amazon.com/20-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B004RMK4BC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1387284225&sr=8-1&keywords=psn+card+20

US účet pozná českou kreditku a proto Ti ji nevezme.

• 0

Ahojte,

Som novacik co sa tyka akej kolvek konzoli, moja prva konzola v zivote je PlayStation 4, potreboval by som poradit popripade nejaky navod/tutorial ako si spravit ten ucet si uz SK,CZ abo US je mi to jedno len nejaky ucet aby som si vedel v obchode kupit hru NBA2k14, mam vytvoreny jeden SK ucet tam vypisuje ze playstation store nie je u nas este k dispozicii, tak som si vytvoril CZ ucet, a ked v obchode idem kupovat tu hru a pridam tam kreditku tak tak ako vyzsie spominane nejde mi proste cez nu nakupovat. A podla prispevkov co tu su som nejako nepochopil co mam urobit aby som to prsote vedel kupit. Prosim niekoho kto sa v tom vyzna aby mi nejako poradil som uz fakt zufali. Vopred Dakujem

• 0

Tak nakupování s SK by mělo fungovat stejně jak nakupování v cz z us storu,ale nezaručuji

US Store ( Amazon atd.)

1.Založím Us ac na amazonu - zadám nejakou americkou adresu

2.Založím na PS4 nebo online na Playstation.com americkej účet.

3.Ted mám dvě možnosti bud jsi hru koupim rovnou na amazonu (o hodně levnejší než v naších končinách)

a.mám založenej us ac na amazonu a do nej jsi přidám CZ/SK platební kartu

b.amazon mi zašle Redeem Code na hru a na US ac v playstation ho aktivuji

4.Nebo jsi přes amazon zakoupím předplacenou kartu ( taky zašlou jenom redeem code ale radeji davat pozor nekdy múžou zasílat celej kupon poštou )

5.Dobiju svoji peneženku na PS3/4 na US ac a múžu nakupovat

Pomocí paypal jsi můžu dobít svůj US Psn ac přes web. stránky playstation

Edited by eagle88
  • 0
Tak nakupování s SK by mělo fungovat stejně jak nakupování v cz z us storu,ale nezaručuji

US Store ( Amazon atd.)

1.Založím Us ac na amazonu - zadám nejakou americkou adresu

2.Založím na PS4 nebo online na Playstation.com americkej účet.

3.Ted mám dvě možnosti bud jsi hru koupim rovnou na amazonu (o hodně levnejší než v naších končinách)

a.mám založenej us ac na amazonu a do nej jsi přidám CZ/SK platební kartu

b.mám paypal účet a pomocí nej na amazonu nakupuji.

c.amazon mi zašle Redeem Code na hru a na US ac v playstation ho aktivuji

4.Nebo jsi přes amazon zakoupím předplacenou kartu ( taky zašlou jenom redeem code ale radeji davat pozor nekdy múžou zasílat celej kupon poštou )

5.Dobiju svoji peneženku na PS3/4 na US ac a múžu nakupovat

Diky moc ... zajtra to skusim (ked bude viacej casu) a dam vediet ci sa mi to podarilo.... kazdopadne ti zatial dakujem za poradenie, a prajem pekne prezitie vianocnych sviatkov

• 0

to je v celku normální na amazonu.jelikož jsi nejdřív musí oveřit jestli máš skutečne peníze.počkej tak dva/tři dny a mělo by bejt vše ok.až jim naskočí peníze.prostě hodně nákupů na novej účet.proč jsi nekoupil radši jednu 50 usd kartu?

nebo jse podívej v bance jestli nenastal nejakej problém.skus jse podívat jestli máš částku strženou a zablokovanou mezi nezaúčtovaními transakcema

Edited by eagle88