Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

US store PS4


BlackFrogg

Otázka

Dobry den zalozil sem si US ucet na ps4 vse funguje demo stahnu zahraju ale mam problem kdyz chci neco zaplatit kreditkou.Zadam vsechny udaje o kreditce ta se prida ale po placeni to pise chyby nebo nic neudela.Vedel by nekdo radu jak na to???Mam Visu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Nejlepší řešení je si koupit vouchery třeba po 20$ na amazonu a pak si účet dobiješ těma voucherama.

http://www.amazon.com/20-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B004RMK4BC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1387284225&sr=8-1&keywords=psn+card+20

US účet pozná českou kreditku a proto Ti ji nevezme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Teď třeba ve výprodeji poslední god of war za 10 dolaru.A nejen to plus ucet tam stoji 940 na rok novinky na PS 4 59.99 to je nejakych 1200 kc asi tak

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem BlackFrogg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co takhla amazon.zalozit us ucet na us amazonu a tam muzes klidne platit i cz kartou.uplne bez problemu.kupoval jsem takhle skyrim na steam a vse ok.poslou ti jenom kod kterej pak na us ac zadas.jenom tam zadaj nejakou americkou adresu na ten amazon ucet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte,

Som novacik co sa tyka akej kolvek konzoli, moja prva konzola v zivote je PlayStation 4, potreboval by som poradit popripade nejaky navod/tutorial ako si spravit ten ucet si uz SK,CZ abo US je mi to jedno len nejaky ucet aby som si vedel v obchode kupit hru NBA2k14, mam vytvoreny jeden SK ucet tam vypisuje ze playstation store nie je u nas este k dispozicii, tak som si vytvoril CZ ucet, a ked v obchode idem kupovat tu hru a pridam tam kreditku tak tak ako vyzsie spominane nejde mi proste cez nu nakupovat. A podla prispevkov co tu su som nejako nepochopil co mam urobit aby som to prsote vedel kupit. Prosim niekoho kto sa v tom vyzna aby mi nejako poradil som uz fakt zufali. Vopred Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nakupování s SK by mělo fungovat stejně jak nakupování v cz z us storu,ale nezaručuji

US Store ( Amazon atd.)

1.Založím Us ac na amazonu - zadám nejakou americkou adresu

2.Založím na PS4 nebo online na Playstation.com americkej účet.

3.Ted mám dvě možnosti bud jsi hru koupim rovnou na amazonu (o hodně levnejší než v naších končinách)

a.mám založenej us ac na amazonu a do nej jsi přidám CZ/SK platební kartu

b.amazon mi zašle Redeem Code na hru a na US ac v playstation ho aktivuji

4.Nebo jsi přes amazon zakoupím předplacenou kartu ( taky zašlou jenom redeem code ale radeji davat pozor nekdy múžou zasílat celej kupon poštou )

5.Dobiju svoji peneženku na PS3/4 na US ac a múžu nakupovat

Pomocí paypal jsi můžu dobít svůj US Psn ac přes web. stránky playstation

Upraveno uživatelem eagle88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak nakupování s SK by mělo fungovat stejně jak nakupování v cz z us storu,ale nezaručuji

US Store ( Amazon atd.)

1.Založím Us ac na amazonu - zadám nejakou americkou adresu

2.Založím na PS4 nebo online na Playstation.com americkej účet.

3.Ted mám dvě možnosti bud jsi hru koupim rovnou na amazonu (o hodně levnejší než v naších končinách)

a.mám založenej us ac na amazonu a do nej jsi přidám CZ/SK platební kartu

b.mám paypal účet a pomocí nej na amazonu nakupuji.

c.amazon mi zašle Redeem Code na hru a na US ac v playstation ho aktivuji

4.Nebo jsi přes amazon zakoupím předplacenou kartu ( taky zašlou jenom redeem code ale radeji davat pozor nekdy múžou zasílat celej kupon poštou )

5.Dobiju svoji peneženku na PS3/4 na US ac a múžu nakupovat

Diky moc ... zajtra to skusim (ked bude viacej casu) a dam vediet ci sa mi to podarilo.... kazdopadne ti zatial dakujem za poradenie, a prajem pekne prezitie vianocnych sviatkov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omlouvám se neyo ma pravdu paypal tam neni ( spletl jsem si to s dobitím peneženky na us store pomoci paypal )

ale kreditní karta funguje bez problémů.ja mam kartu od mbank a žadnej problém tam neni.zrovna včera jsem kupoval Dragon Age 2 a vše v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to je v celku normální na amazonu.jelikož jsi nejdřív musí oveřit jestli máš skutečne peníze.počkej tak dva/tři dny a mělo by bejt vše ok.až jim naskočí peníze.prostě hodně nákupů na novej účet.proč jsi nekoupil radši jednu 50 usd kartu?

nebo jse podívej v bance jestli nenastal nejakej problém.skus jse podívat jestli máš částku strženou a zablokovanou mezi nezaúčtovaními transakcema

Upraveno uživatelem eagle88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Btw kdyz koupim hru na jednom uctu a prihlasim se na druhy vytvoreny na stejnem ps4 tak ji muzu hrat taky..? Protoze jsem si vytvoril na ps4 cz ucet a us ucet a na cz jsem koupil nfs rivals a nyní tu hru muzu hrat i na us uctu :D tak jsem z toho krapet mimo. ..

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu