Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

US store PS4


BlackFrogg

Otázka

Dobry den zalozil sem si US ucet na ps4 vse funguje demo stahnu zahraju ale mam problem kdyz chci neco zaplatit kreditkou.Zadam vsechny udaje o kreditce ta se prida ale po placeni to pise chyby nebo nic neudela.Vedel by nekdo radu jak na to???Mam Visu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ok.. díky za odpovede. budem vytvárať účet a potrebujem sa rozhodnúť, či US alebo SK/CZ.. mám objednané nejaké krabicové verzie, takže ak to chápem správne, napr. Battlefront asi nainštalujem v pohode pod US účet, ale DLC Battle of Jakku už na US účet nestiahnem, keďže krabica je kúpená u nás, resp. nekúpim ani Season Pass, správne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hm.. no tak teraz neviem.. rád by som v tom mal jasno čo najskôr, lebo aj teraz sú na US store akcie, ktoré na európskom nie sú.. Holiday Sales Week 1, napr. 40% na GTA5 (40€), 55% na Evolve (18€) alebo 54% na Geometry Wars III (6,90€) a to je iba prvý týždeň, takže toho bude viac..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám taky oba dva účty a problémy nemám. Nutno ovšem podotknout, že na US storu nekupuju DLC, který bych se pak snažil křížit s hrama z CZ účtu či krabicovkama. To totiž nefunguje už od dob PS3 a mám to osobně odzkoušené na několika hrách. Ten postovanej článek popisuje nekompatibilitu UK storu, což je novinka, na PS3 s tím problémy ve většině případů nebyly. Vybavuju si jen Uncharted 2, kdy DLC z českého storu s UK krabicovkou nefungovalo, ale to byla spíš výjimka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.gamecarddelivery.com/buy-game-cards-online/playstation-store/10-usa-playstation-network-card-email-delivery/

Je tohle správná karta pro nákup her PS4 na US store?Dá se s ní zaplatit v redeem codes?

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu