Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Stand-by režim


Assassin

Otázka

Zdravím, pořád nemůžu přijít na to, jak funguje stand-by režim u PS4. Když dám konzoli do stand-by režimu, tak se má pouze uspat a všechny aplikace mají normálně bežet nebo se mýlim ?!

Protože mě se vždy konzole vypne úplně a musí se znova zapínat.... Všchny aplikace vypnuté a stažení zastavené. Přitom jsem v nastavení, nastavil to že se konzole nevypne nikdy a při stand-by režimu se může stahovat, nabíjet ovladač a používat PSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ve stand by fungují pouze downloady a uploady (odeslání uložených pozic na cloud, stažení updatů atd.), jinak pokud jsem si správně všiml, tak běžící aplikace myslím ukončí...Jinak do stand-by je nutný to buď přímo vypnout z nabídky (ne vypnout), nebo by do něj měla ps4 sama přejít po uplynutí nastaveného času. Že je ve stand-by poznáš, že ten pruh nahoře pulzuje žlutě či (oranžově?, mě přijde žlutá :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já včera sosal přes stand by nějaké ty hry s psn+, svítilo to taky žluto-oranžově, stáhlo se to,nainstalovalo ..ale konzole se poté nevypla byla furt ve stand by modu...dal jsem na ovladači ps - stand by mod.

Konzole se sama ze stand by nevypne. Vypnout ji musíš sám ze zapnutýho stavu pokud vim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu