Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Youtube app - chybí - PS3 kompatibilta


neyo

Otázka

Dobrý den,

mám možná ♥♥♥♥ dotaz, ale proč není součásti PS4 jako to bylo u PS3 youtube app - bude dodělána, nebo je nenávratně pryč ?

případně pokud máte informace - proč ?

Také by mě zajímalo proč nejdou žádné hry z PS3 na PS4 kupříkladu GTA5 beyond two souls atp :(..

Chtěl jsem PS3 prodat, ale teď vážně zvažuju, že si budu muset nechat oba !! :(((

Prosím o informace a osvětlení situace v obou výše uvedených odstavcích.

Děkuji mockrát

S pozdravem

neyo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hry z ps3 na ps4 nejdou, protože PS3 má zcela jinou architekturu než ps4 /celkově je ps4 spíše blíže pc, ps3 má cell a to je jiná liga/ - v budoucnu by přes nějakou službu mělo jít hry hrát ale mmt to nejde. Jen u některých her (BF4 a jiné) jde za nějaký poplatek dokoupit ps4 verze.. Bohužel appka YT mmt není , časem bude doufám, ale viděl jsem zde na fóru návod jak spustit YT z prohlížeče ps4.. / mělo by stačit přepnout na stránce YT v prohlížeči na mobilní verzi a videa by měli jít/..

Upraveno uživatelem Kuldik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem dneska vyzkoušel a vše jede v pohodě... stačí jít přez prohlížeč na youtube - lognout se na profil na YT - pak do vyhledávače zadat www.youtube.com/html5 - sjet a kliknout na request the html5 player .. pak stačí jít třeba na www.youtube.com/tv a máte komplet youtube v psku..

post-17921-14687171069363_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kuldik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je pravda že to moc nevyužívám - appka samo bude nejlepší - todle je prostě jen dočasné řešení. Ale když to pustím sem tam na nějaké klipy jede to v pohodě. Ale pravda je že psko mi zabavila kámoška :-D a paří nba tak jsem se teď k tomu nedostal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu