Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nintendo club a 3DS


Sigismund

Otázka

Ahoj,

uz se to tu resilo, ale uspokojivou odpoved jsem v zadnem z vlaken nenasel.

Jak je to u nas s nintendo clubem? Funguje to vubec? Ma a pouziva to nejak nekdo? Chtel jsem si zaregistrovat svoje nove 3DS XL, ale ve vyberu je jen nekolik malo evropskych zemi. Nakonec jsem se registroval pres UK web. Nejde mi to ale propojit s Nintendo Network ID. V eShopove aplikaci, kde by polozka nintendo club mela byt, neni.

Napadlo me zmenit si region na UK, ale tam me to vyhodi hlasku, ze mi vsechny (stazene) hry nemusi fungovat. Treba o takovy LBW bych nerad prisel...

Maji ted akci, ze kdyz si propojite nintendo club a network id (a registrujete jednu z cca 15ti vybranych her, coz mam), tak dostanete download kod na Super Mario 3D Land. Jinak, daji se ty hvezdicky vymenit jen za nejake ty darky nebo i za nejake aplikace z eShopu?

Diky moc

Upraveno uživatelem Sigismund
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No, pokud se neco nezmenilo, tak se zda, ze v tomhle ohledu Nintendo na nasi malou zemicku zvysoka...

Registroval jsem tam kod z Fire Emblem: Awakening v nadeji, ze dostanu ten bonus v podobe download kodu na Super Mario 3D Land, ale dal jsem se nedostal. Vsechno se tam tvari, ze musim byt Brit, kdyz jsem se registroval v britskem nintendo klubu. :( Od dalsich her uz jsem se na to vykaslal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu