Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nba 2k14


BlackFrogg

Recommended Posts

Hravate niekto MyTeam mod ? Neviete mi poradit tie zapasi co sa tam hravaju musia byt stvrtiny 6minutove ?? neda sa to nijako nastavit na kratsie ?? Lebo hrat zo zlatym superom 24min, ktory vam nezastavitelne rychlo hadze kose :D a prehravat o 50bodov moc nebavi...taketo utrpenie by bolo dobre aby skoncilo co najskor :D .... a zrusit taky zapas sa neoplati lebo pridete zbytocne o contrakty a prachy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

S tím se zvukem jsem možná našel řešení. Na nějákém playstation foru jsem našel, že pomůže odpojit PS4 od internetu. Tak jsem tedy zkusil. V nastavení jsem odškrtnul volbu Connect to internet a zvuk jsem nastavil na bitstream (Dolby). Hrál jsem asi půl hodiny a zatím v pohodě. Zkuste taky třeba to pomůže ;) Bohužel zápasy po internetu a ostatní on-line funkce nepujdou to je jasné :D. Budeme muset počkat asi na patch.

Upraveno uživatelem hotdog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu