Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Slim CF


kvasimodo

Otázka

Doufam,ze mi jeste Anymous poradi nebo nekdo jinej.Vim ,ze jsem s tema dotazama uz otravnej.

Dalsi kamos si chce koupit PSP Slim a pak hrat isa.

Spoleha ,ze mu tam hodim CF kdyz jsem to uz zvladnul na Fatu.

Ja ale nevim kdyz udelam pandora baterii na Slim jestli se da vratit do normalniho stavu.

U Fatu to v nabidce je ,jenomze na fotkach k Slim Pandoras baterii moznost na navrat k normalni baterii nevidim?

A nebo to mam radeji instalovat rovnou z XMB na 3.60 M33 a pak na 3.71 M33?

Nejsem si jistej kdybych dal do Slima Pandoru z Fatu ,ze by fungovala.

Pro vyrobu unbrickera V3 pro slim se ma pouzit Pandora pro PSP Slim (tom b).

Poradte, co je na vyrobu CF na Slima nejjistejsi ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mno , de o to, ze ja to zatim nemam, to psp, resp dostanu ho na vanoce, ale tak prave nechci zjistit, ze se do toho budu muset hardware hrabat --- ja to totiz nemam rad, kdyz si neco koupim, tak aby to zustalo v puvodnim stavu, po fizicke strance, ale flashovani a takovy mi nevadi, ale na ICQ pokecam, zeptam se te na par veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno , de o to, ze ja to zatim nemam, to psp, resp dostanu ho na vanoce, ale tak prave nechci zjistit, ze se do toho budu muset hardware hrabat --- ja to totiz nemam rad, kdyz si neco koupim, tak aby to zustalo v puvodnim stavu, po fizicke strance, ale flashovani a takovy mi nevadi, ale na ICQ pokecam, zeptam se te na par veci...

pokud mas jeste jedno PSP k dispozici, uz predelane, tak bdue stacit softwarove, pokud ne a chces si to udelat sam, bud budes muset hardwarove, nebo si od nekoho koupit uz pandoru, pokud ti nevadi kdyz to nekdo udela za tebe, nemusis se s tim prdet vubec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu