Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wi-fi+PSN


spleskin

Otázka

Hoj, lidi, mám menší(větší) problem,

Když hodim konzoli do stand- by režimu, tak mi to frt odpojuje wifi.

A druhej problem je, že když si zapnu NFS tak při načítání, když se mi to dostane na to že se to připojuje k EA serveru, tak mi to prostě nejde dal...... a to samy mam u AC4 nepřipojí se mi to k Ubisoft serverum.

a do třetice PS store.......taky vam něco nejde sosnot ? a je to tak pomale ? zkoušel jsem to včera, tak usuzuji, že to bylo přetížěné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

celkově je známo, že wifi u ps4 teda nic moc... osobně fičím přes kábl - když jsem jel přes wifi tak rychlost stahování byla hodně pomalá /mám 50 mbit optiku/, přes kábl to hned fičí skoro jak má - pokud teda není PSN přetížený což určo včera když hodně lidí našlo ps pod stromečkem bylo. Někde jsem četl, že tam kde má i třeba ps3 plný signál tak ps4 hapruje.je možný , pokud nejseš u routeru že připojení kolísá a vypadává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jsem 2m od routeru :)

a ted ještě otázka, když zapnu NFS načítá mi to a pak když se to připojuje k EA serveru, tak mi to napíše, že musim byt přihlášenej k PSN.......ale já k k PSN přihlášenej jsem !!! tak proč mi to nejde připojit k EA ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
používej edit

asi nemáš učet nastavený na primární konzoli

právě...když jsem dal jako primární, tak se nic nestalo.....udělal jsem si naschvál jinej učet....a se starym učtem ani s tím novým se na ps4 nepřihlásím....a net mi jde ..:( a na sonyentertainmentnetwork.com mam jako jediny Device dany ps4...

Upraveno uživatelem spleskin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu