Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

neustaly respawn Config.se


Han

Recommended Posts

mam FW 3.71M33-2, chci spustit nejakou hru, nejde, pouze cerna obrazovka, podivam se do flash1 a tam je Config.se, smazu ho, vse je ok ale kdyz zmenim takt procesoru nebo jakoukliv vec v recovery nebo po zmacknutem SELECT tak se tam Config.se znovu objevi.... jak ho smazat aby se tam opet nerespawnoval? pouziva asi cheat nekonecna zivotu:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Config smazat nejde a ať tomu uvěříš nebo ne, objevil se pokaždé na jakémkoliv FW.

Stejně tak tomu je třeba u PC hry, kde můžeš smazat soubor ini. Zapneš hru, nastavíš si ji a ini soubor se objeví znova.

Zkus to ještě jednou správně nastavit a jestli to nebude fungovat, tak nehledej chybu v Config.se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=10021&page=2 tady jste mi radili at ho smazu a vse fungovalo tak kdyz to neni v tom tak co je za problem kdyz mi nektery hry nefachaj?
počkej počkej,to je rozdíl jestli nějaký nebo všechny,pokud jen nějaký tak to nemá s configem nic společnýho,jak nefungujou? černá obrazovka?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej počkej,to je rozdíl jestli nějaký nebo všechny,pokud jen nějaký tak to nemá s configem nic společnýho,jak nefungujou? černá obrazovka?

nefunguje mi Fight Night Round 3(cerna obrazovka) a kamosovy nefunguje mnohem vice her (take cerna obrazovka)tak to resime, i kdyz jsem vypnul v ADVANCED/ADVANCED CONFIGURATION oboje veci tak to proste nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nefunguje mi Fight Night Round 3(cerna obrazovka) a kamosovy nefunguje mnohem vice her (take cerna obrazovka)tak to resime, i kdyz jsem vypnul v ADVANCED/ADVANCED CONFIGURATION oboje veci tak to proste nejde
a nefungujou vám stejný hry nebo každýmu jiný? mohli by být vadný no,ještě mužete zkusit no umd změnit ale jinak mě nic nenapadá
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To han , config.se se maze aby se ti resetovalo nastaveni recovery . U 3.40 oe se docela casto stavalo ze byl config poskozeny a samo od sebe se rozhazovalo recovery . To znamena ze nejde nadobro smazat , tim ze ho smazes das recovery do defeautu a az si to nastavis dle sveho se tam znovu obevi aby si pamatoval toto nastaveni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak rika romeno!

config.se je ulozena konfigurace CFW (recovery/VSH menu) - pokud ho smazes, samo se opet vytvori ale s defaultnimi hodnotami..

Kdyz jsi ho smazal v 3.40 OE-A, tak to bylo protoze z nejakeho duvodu, zde byla chyba, ze ten config.se byl v read only modu, takze ackoliv jsi nastavil spravne recovery, tak se nic nestalo a nastaveni se neulozilo, takze jsi mel aktivni pouze spatne nastaveni z config.se a nemohl jsi ho zmenit, kdyz jsi ho smazal, vytvoril se novy, s pravy R/W a jeste k tomu se vse resetovalo do defaultu a jak je zname, hry jedou i z defaultu, takze jsi mel jiste ze tam nemas nic blbe..

To ze ti nejede par her VUBEC NIC NEZNAMENA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LIDI problem byl vyresen ! i kdyz jste mi vubec nepomohli:) ani jste nemohli :)

chyba byla v tom ze to iso od kopyho proste nejelo:) pak jsem si vzpomel na flash1 a bylo to tam tak sem to resil timto zpusobem no...

a hned nato mi kamos napsal ze mu nejedou hry taky tak sme to resili taky tak a doted sme to u nej nerozresili

ma nastaveny stejny recovery ale fungujou mu pouze nektera isa(cso) a ma stejny FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LIDI problem byl vyresen ! i kdyz jste mi vubec nepomohli:) ani jste nemohli :)

chyba byla v tom ze to iso od kopyho proste nejelo:) pak jsem si vzpomel na flash1 a bylo to tam tak sem to resil timto zpusobem no...

a hned nato mi kamos napsal ze mu nejedou hry taky tak sme to resili taky tak a doted sme to u nej nerozresili

ma nastaveny stejny recovery ale fungujou mu pouze nektera isa(cso) a ma stejny FW.

co kecas ze ti nikdo nepomohl, ja ti pomohl:

cituji: "To ze ti nejede par her VUBEC NIC NEZNAMENA..." ... tim jsem chtel rici ze ISO muze byt vadne :D :D:) :wohow: :lol: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co kecas ze ti nikdo nepomohl, ja ti pomohl:

cituji: "To ze ti nejede par her VUBEC NIC NEZNAMENA..." ... tim jsem chtel rici ze ISO muze byt vadne :D :D:) :wohow: :lol: :cheesygrin:

:D nojo ale to napadlo nejdriv me a az potom tebe :P byl sem rychlejsi ale tys to sem drive napsal :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu