Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Homebrew loader pro PSP fw 2.01, 2.50 a možná 2.60


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Na této stránce se objevila zpráva, že Fanjita pracuje na Homebre Loaderu pro fw2.01 a 2.50 - možná i 2.60.

Využije přitom GTA:LCS Edison Carter§ s cheatovacího programu. PSP updates si o tom povídali s Fanjitou a ten jim řekl, že na tom dělá a že to může být hotové dříve než si myslíte :-).

Otázka: Co tedy se stávajícím Fanjita Eboat Loaderem spustíte a co ne? Můžete s ním na fw.2.0 pustil všechny homebrew aplikace a umí spustit i ISO hry? Někdo by měl vysvětlit.. co ten prográmek umí, a co by mohl umět na fw.2.50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

----------------------------------------------------------------------

Tetris on PSP Firmware 2.01

Posted by greg

psp3d were able to successfully load and play Tetris on the PSP - with firmware version 2.01!

-----------------------------------------------------

Objavilo sa to na psp hacks. Takze majitelom fw.2.01 svita uz na lepsie casi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Konecne bych moh prestat mlatit hlavou do zdi ze jsem updatoval na 2.60 :) Jinak jak jsem koukal tak nekdo ten tetris rozchodil i na inkriminovanem FW 2.60. ALe rozhodne s tim nebudou fungovat ISO loadery a vubec nic co potrebuje obcovat s jadrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

tady je link na dalsi F. vyjadreni

http://pspupdates.qj.net/2005/12/interview-with-fanjita.html#comments

strucne: snad stihne homebrew loader pro f 2.01 a 2.50 do vanoc. Verze pro 2.60 je asi v nedohlednu, protoze se ochrany Sony s kazdym firmwarem stupnuji...

dotaz: jak je to s tim US GTA? Co budeme k pusteni loaderu potrebovat mit? Plus - ISA her s tim asi nepustis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
četl jsem, že ten Fanjita(nevim jak se přesně píše) vidal EBOOT LOADER 0.9 ale zatím jen na 2.00 --

http://pspupdates.qj.net/

tam to je...najdete to mezi novinkami

Zatim jeste PSP nemam a proto me zajima jestli s timhle novym loaderem je mozne spustit ISA na fw 2.00?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzera to veelmi zaujimavo a hlavne FUNKCE, ale zatial som medzi testovanymi nevidel ziaden iso loader a iso hry. Ale vyzera to, ze to bude mozne.
koukal jsem se přimo na Fanjitovi stránky a tam má list všech homebrew, které na tom jdou spustit.....u ISO Loaderů je naspáno - NEJDE :?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Vyzera to veelmi zaujimavo a hlavne FUNKCE, ale zatial som medzi testovanymi nevidel ziaden iso loader a iso hry. Ale vyzera to, ze to bude mozne.
koukal jsem se přimo na Fanjitovi stránky a tam má list všech homebrew, které na tom jdou spustit.....u ISO Loaderů je naspáno - NEJDE :?

to je v haji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu