Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Homebrew loader pro PSP fw 2.01, 2.50 a možná 2.60


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

aaaaaaaaaaaaa bože proč mě tak trestáš ty parchante! koupil jsem psp s verzí 2.50 ze stejnýho krámu kde kámoš den předtím koupil 1.50!!! je to možný? sem prostě v prd.ely:( Ach jo:((. Nechcete ho vyměnit za 1.50? přidám originálku ridge racera a třeba i něco přihodím..ozvěte se někdo proboha:)

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaaaaaaaaaaaa bože proč mě tak trestáš ty parchante! koupil jsem psp s verzí 2.50 ze stejnýho krámu kde kámoš den předtím koupil 1.50!!! je to možný? sem prostě v prd.ely:( Ach jo:((. Nechcete ho vyměnit za 1.50? přidám originálku ridge racera a třeba i něco přihodím..ozvěte se někdo proboha:)

díky

prostě pech....

taky mě to dřív tak trochu s***o, ale teď když už jedou na 2.0+ homebrew, tak si říkám....aspoň něco(a tiše doufám v iso loader)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napiš mi na meil tvojí adresu a ja ti ten NeoCD.bin pošlu!Neo Geo emulátor valí výborně ja mám 2.01...

Pošli mi to určitě.Nikde sem to nenašel na:Jiri.Zemla@seznam.cz.Diky ti.Jinak jako hru bych ještě myslím doporučil Last Blade.Kdysi sem tu jedničku hrál na automatech a bylo to senza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu