Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Homebrew loader pro PSP fw 2.01, 2.50 a možná 2.60


Guest Anonymous

Recommended Posts

ehm, ehm :twisted:

http://www.pspmod.com/forums/showthread.php?t=3180&page=1&pp=10

aby to nebyl nějákej fake, kterej ti brickne psp :roll:

sou tam i nejaky kladny reakce, ale kdo vi, jestli to nejsou lhari, ktery chtej, aby se PSP zmrvilo i ostatnim

Who the fuck made this!!!! Whats there name!!!! and their adress!! cause im gonna hunt them down and give the a big hug haha nice exploite man i like it. Thx for the help, i bet u thought was really mad. lol yall should really try this
Omfg yyeyeyeyyeyeyeyye does this work shalted im gona get a plane to america and give you a big hug!!!!!!!

ps. im not gay

ale nevim, nevim, jestli se vyplati si kupovat GTAcko ... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ehm, ehm :twisted:

http://www.pspmod.com/forums/showthread.php?t=3180&page=1&pp=10

aby to nebyl nějákej fake, kterej ti brickne psp :roll:

sou tam i nejaky kladny reakce, ale kdo vi, jestli to nejsou lhari, ktery chtej, aby se PSP zmrvilo i ostatnim

Who the fuck made this!!!! Whats there name!!!! and their adress!! cause im gonna hunt them down and give the a big hug haha nice exploite man i like it. Thx for the help, i bet u thought was really mad. lol yall should really try this
Omfg yyeyeyeyyeyeyeyye does this work shalted im gona get a plane to america and give you a big hug!!!!!!!

ps. im not gay

ale nevim, nevim, jestli se vyplati si kupovat GTAcko ... :-/

no ja ikdybych to gta měl, tak bych to neriskoval a radši čekal až něco vyroví fanjita(při čekání bych samo. hrál gta) :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Na netu jsem našel n?jaký soubory. Prej to má downgradovat z 2.01 p?es GTA. Zkoušel jsem to, ale nejde mi to. Zkuste to i vy.

Odkaz na download:

Downgrade

Potom jsem taky vid?l n?jakej loader pro 2.01, ten taky nejde. No, zkuste to. Možná n?co d?lám blb?.

Odkaz na download:

Loader

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

hmm hmm nevím kde jsi to četl asi to jde :) rád bych ti pomohl ale nechi riskovat jelikož nemám ani gta a nechci si dát firmware a pak budu dojebaný zeptej se murpyho a jestli to jde udělá s toho lepší topic jo a příště se přihlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol: Murphymu , by se mělo celé forum složit na nové PSP.... Zřejmě dělá testera u všech nezrovna bezpečnějších a neodzkoušených věckách. Jinak sám se zmínil, že to všechno na jedno PSP je opravdu mnoho.. musí se uznat , že toho už zažilo žřejmě dost.... . Mnoho zdraví a výdrže do tvé PSP (nemysleno ironicky ani nijak negativně) v novém roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Vypadato, ze se nekomu povedlo konecne lousknou fw 2.01. Podle toho co jsem cetl na netu, pomoci fiklu s GTA se povedlo prozatim spustit homebrew i na verzich 2.50 a 2.60. Dale autor stranek pise, ze se pracuje na EBOOT loaderu pro 2.01+. Sledujte stranky trebas bude brzy na svete :D

http://www.fanjita.org/psp_working.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Zpracuji ty soubory co jsem pracne hledal pres vsechno mozne, sice jsem uplne nedodrzel postup jako ve videu, musel jsem dost improvizovat, ale nakonec po 3dnech a nocich jsem vse dovedl k zdarnemu konci. Musim nejdriv vse zapakovat, ulozit na net a pak to sem ihned hodim s nejaky popisem jak ne to. Ne netu se tvrdi, ze je to podvod, ale po nastudovani si fora se slovnikem ze spanelstiny jsem pochopil jak to autor mysli. Nejhorsi bylo vubec objevit ten save..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Zpracuji ty soubory co jsem pracne hledal pres vsechno mozne, sice jsem uplne nedodrzel postup jako ve videu, musel jsem dost improvizovat, ale nakonec po 3dnech a nocich jsem vse dovedl k zdarnemu konci. Musim nejdriv vse zapakovat, ulozit na net a pak to sem ihned hodim s nejaky popisem jak ne to. Ne netu se tvrdi, ze je to podvod, ale po nastudovani si fora se slovnikem ze spanelstiny jsem pochopil jak to autor mysli. Nejhorsi bylo vubec objevit ten save..........

No mohol by si to spracovat, ja mam sice 1.50, takze mne to nebude treba, ale mnoho majitelov 2,01 a hlavne podstromcekovskych majitelov gigapacku ti bude urcite vdacnych a budu ta vynasat do nebies. Len do toho.

Len tak mimochodom, je na to potreba asi originalny GTA:LCS. Co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu