Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Homebrew loader pro PSP fw 2.01, 2.50 a možná 2.60


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
prihlaste se na ftp://82.208.25.244/ a ve slozce video PSP je video na downgrae 2.01 cca 10mb, prihodim tam i ty soubory pro GTA, co me slo, ale zkousel jsem to u kamarada a jemu se to seklo a nic, ale u jineho to taky fungovalo. Jedina vec co je potreba je GTA orig. se savem-staci vlastni a Exploit v2, pak uz standartni postup.
jak se mám přihlásit když nemám založený účet ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Som cerstvy vlastnik PSP a mam firmware 2.01.

Otazka znie ide na tej 2.01 vobec nieco ?

Videa, hry soft..... ???

Dik

P.s. Ked si kupim GTA a pokusim sa to preflasovat na 2.00, bude to plnohodnotne fungovat ako 2.00 ?

Potom s dvojky neni problem na 1.50...

Spravne ???

Diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som cerstvy vlastnik PSP a mam firmware 2.01.

Otazka znie ide na tej 2.01 vobec nieco ?

Videa, hry soft..... ???

Dik

P.s. Ked si kupim GTA a pokusim sa to preflasovat na 2.00, bude to plnohodnotne fungovat ako 2.00 ?

Potom s dvojky neni problem na 1.50...

Spravne ???

Diky...

Kdybys sis pročetl fórum, věděl bys, že s 2:01 nic neuděláš. Můžeš hrát jen origo hry. Žádný loader na ISO hry zatím neexistuje a tenhle downgrader z 2:01 je podle mě taky kachna. Není tu nikdo, kdo by jednoznačně řekl, že se mu to podařilo. Může to být taky pastička přímo od Sony. Zkusíš - usmrtíš. Tak co, kdo to riskne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu