Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Homebrew loader pro PSP fw 2.01, 2.50 a možná 2.60


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
tohleto znamená že by isa šly ale že se na to vy...ou a není nikdo jiný :(
určitě se někdo objeví.......snad

nekto to dorobi. a ak nie tak budem nuteny prejst na origos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

asi tak fanjita prohlásil že už má dost aby udělal iso loader ale neudělá prej není pirát .... měl jsem tu čet s ním kecat na tom jejich blabolnetu :D

takže štul

ale jinak upřímě mít originálku je strašně ale strašně dobrej pocit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Díky za váš email - toto jsou automatizovaná odezva kvùli obrovským množstvím z emailu

Já pøijmu nyní.

Zde jsou nìkteøí z otázek které/ho já dostanu žádaný asi 30 krát každý, každý den. Jestli vaše

otázka byla jedním z tìchto, pak Prosím ètìte odpovìï dole. Pokud vy ne- jste žádali jiné otázky

nekryté zde, pak to je nepravdìpodobné, že já budu mít èas na to odpovìdìt vy osobnì - promiòte.

Mající øekl, že, já ètu každý jednotlivý email který já pøijmu, a cení si vašeho zájmu a odezvy,

tak prosím nemyslí že vy jsou ignorovaný. Já míøím odpovìdìt na email uvnitø asi 4 dnù, rychlejší podle možností.

Q: Mohu bìžet domácí-vaøený nápoj na mùj PSP?

A: Kontrolujte vaši PSP verzi na ' informaèním systému' menu. Jestli to je:

v1.0 : Ano. Podívej se na èasto pokládané dotazy v www.pspupdates.qj.sí

v1.5 : Ano, používání kxploit. Podívej se na èasto pokládané dotazy v www.pspupdates.qj.sí

v2.0 : Ano, používání mého EBOOT mechanické lopaty. Podívej se na http://www.fanjita.org/psp.html

v2.01, v2.5, v2.6 : Já jen jsem uvolnil Tetris hru která pracuje s GTA. To je jediný pracující domácí-vaøený nápoj na 2.01+ doposud. Podívej se na www.fanjita.org .

Q: Bude já potøebuji GTA:LCS použít domácí-vaøený nápoj na v2.01+?

A: Ano, promiòte, tam je nic mohu dìlat o to.

Q: Jak mohu podcenit mùj v2.01/v2.5/v2.6 PSP?

A: Ty nemùžeš. Není žádná známá cesta právì teï. Nevím kdy tam budu, pokud vùbec.

Q: Jste vy pracující na ...?

A: Podívej se na ' nedokonèenou práci spojení v http://www.fanjita.org .

Q: Kdy bude ... být uvolnìný?

A: Kdy to je pøipravené.

Pro domácí-vaøený nápoj na v2.01/v2.5, cíli je nìjaký èas bìhem pøíštích mìsíce. Vy budete potøebovat

koupenou kopii velikého zlodìjského auta.

Pro domácí-vaøený nápoj na v2.6, to vezme delší - žádný odhad dosažitelný. Vy budete potøebovat

koupenou kopii velikého zlodìjského auta.

Pro spády pro v2.01+ : Já nemám žádnou pøedstavu. Já jsem ne aktivnì pracující na jeden. Oni mohou

dokonce ne- být možný, skoro urèitì ne použitím GTA.

Q: Já jsem mající problémy s EBOOT zavadìèový/GTA Homebrew. Pomáhejte!

A: Prosím navštivte úøední fórum (spojený s z www.fanjita.org ). tam jsou lidi tam

se znaènými zkušenostmi s mechanickou lopatou, a více èasu než mì vypomáhat. Jestliže vy

máte ještì problémy, dej mi vìdìt.

Q: Mùžeš pomoci mi bìžet stáhnuté hry?

A: Ne. Já jsem pevnì protilehlý k pirátství. Chod hledá web. Mìjte na pamìti že jen není možné

na v2.01+, a pro v2.0 budete muset podcenit v1.5.

Q:Q: Mùžete mi øíct nìco o [hlavní PSP znalosti]

A: Vy jste zkusili používání Google, nebo navštívení hlavního PSP fóra, jako pspupdates.com?

Q: Mùžeš poslat mì kopii ...?

A: Ne, promiòte. Užívejte Google, nebo koupí to (jak platný).

Q: Jak mohu vypomáhat s projektem?

A: Já dostanu hodnì nabídek pro toto, a dávám pøednost velmi malým projektovým týmùm, tak prosím rozumìjte

že mému standardy jsou vysoké. Dejte mi vìzte, jestli vy máte nìjaké zvláštní dovednosti, aèkoli, a

Já budu uvažovat o tom.

Q: Jak mohu darovat?

A: Pøedevším, díky za váš zájem. Jestliže vy jen chcete ukázat vaše ocenìní zpùsobem, které

bude ne stojí vás cokoli: Mùžete mi øíct nìco o [hlavní PSP znalosti]

A: Vy jste zkusili používání Google, nebo navštívení hlavního PSP fóra, jako pspupdates.com?

Q: Mùžeš poslat mì kopii ...?

A: Ne, promiòte. Užívejte Google, nebo koupí to (jak platný).

Q: Jak mohu vypomáhat s projektem?

A: Já dostanu hodnì nabídek pro toto, a dávám pøednost velmi malým projektovým týmùm, tak prosím rozumìjte

že mému standardy jsou vysoké. Dejte mi vìzte, jestli vy máte nìjaké zvláštní dovednosti, aèkoli, a

Já budu uvažovat o tom.

Q: Jak mohu darovat?

A: Pøedevším, díky za váš zájem. Jestliže vy jen chcete ukázat vaše ocenìní zpùsobem, které

bude ne stojí vás cokoli:

- vy mùžete navštívit websajt (www.fanjita.org ) pravidelnì a kliknutí reklama nebo 2.

- vy mùžete použít pøidružená spojení na websajtu, kdybys byl plánování koupit cokoli

od Lik- zpíval nebo Amazon.

Tam je také placený - kamarád darový knoflík, jestliže vy cítíte opravdu chcete darovat hotovost.

Q: Jste vy hoch nebo dívka?

A: Guy. Já jednou jsem hrál ženský charakter v online Hvìzdných válkách hra.

Jestli vaše otázka nebyla na seznamu nahoøe, pak já se vrátím k vy hned jak budu moct - litující

neosobní odezvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu