Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 "Unsupported disc"


polda602

Otázka

Zdravím, jsem nový na tomhle fóru, mám takový 1 problém, nedávno taťka "flashnul" xbox 360, ale neměnila se mechanika, ale my jsme to dali jednomu chlapovi a ten ten xbox 360 odpojil od internetu, že už nikdy nemůžeme používat xbox live, no a tak jsme začali stahovat hry, no samozřejmě že máme i originalky, které fungují jak mají, no tak jsem si zkusil stáhnout hru a vypálit ji přes IMGburn a metodou thundercate protože to vypaluji na NTB no stáhl jsem si ty nějaké hry a všechny jedou Diablo 3,NHL 14... všechny s ochranou XGD3, podotknu, ale nevím jestli to s tím souvisí, stáhnul jsem NFS Rivals a to chtělo nějaký update, který jsem nainstaloval a všechno funguje pořád stejně, ale teď jsem si stahnul Transformery a to píše Unsupported disc, nevím co s tím, koukám asi už 2h na net jak to spravit, ale pořád to neumím pochopit nebo na to nějak přijít nemohly byste mi poradit prosím ? Děkuji předem. :), ještě podotknu moc tomu nerozumím, ale vypálil jsem to podle návodu z tohohle fóra. Konkrétně z toho http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry uvažuju že zkusím změnit ten LayerBreak, ale nechci zbytečně vypalit dalši DVD k ničemu.

Upraveno uživatelem polda602
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu