Jump to content

BF4 nebo COD: GHOSTS?


shasiercze
 Share

Recommended Posts

Já hrál CoD1 na PC , nejlepší FPS pro mě spolu s Vietcongem. CoD2 jsem hrál na poměrně slušné úrovni na "pro scéně" v době největší slávy. Následně jsem přešel na ModernWarfare. Potom už na konzolích čistě for fun MW2 atk.. Ten nový díl jsem viděl na PC na vysoké detaily u kámoše a je to fakt strašná sračka. Pokud jste fanoušci jak říkáte už jenom z principu si to nekoupíte. Můj názor.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem fanoušek COD každý díl jsem měl a každý díl jsem hrál po MP a nikdy nezklamal, ale teď když je ta NEXT-GEN tady tak jsem si koupil BF4. Hra to není špatná, ale příjde mi naprosto pomalá na rozdíl od COD. COD MP mi přijde takový živější na rozdíl od BF tak mě to celkem štve. A hlavně to BF hrajou skoro všichni tak opatrně. Já jenom běžím a střílím jak v COD :D !RUSH!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mám oboje a víc hraju BF4 z několika důvodů, i když jsem primárně CoDař.

- Ghosts nemají dedikované servery a PS4 verze mi na vesnickém o2 internetu hrozně kraví. Nespojím se s kámošem v lobby (PS Party jo, BF jo, CoD ne), hra neukazuje ping, takže vím prd jestli nejsem u ♥♥♥♥ho hosta. Laguje to jako prase (x360 verze mi to nedělala na stejnym připojení).

- Nesedí mi velikost a složení map, jsou moc velký na CoD a chaotický.

- Děsnej SPAWN

- na CoD to hraje hrozně málo lidí

Takže doufám, že na podzim přijdou pořádný next-gen CoD a že Treyarch udělají zase lepší díl než Infinity Ward, protože od MW3 jde s IW z kopce a od Black Ops jsou díly od Treyarchu lepší.

BF4 je supr, člověk si vybere jak objective módy, tak i TDM se tu dá hrát, takže si z toho jde udělat oddychovku jako CoD. Jediný, že TDM má taky ♥♥♥♥ spawny a BF není na moc rychlý hraní. Neskutečně mě vytáčí, že deseticentrovej obrubník musí člověk přeskakovat, ta plynulost pohybu mi v BF vadí. V tom jsou CoD lepší, je to takový svižný a akční hraní, prostě arkádovitý. Proto se podle mě ty hry nedají moc porovnávat, protože jsou každá jiná.

Pokud chceš hrát s více čechama, tak určitě BF4.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy