Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aviate pozvanky


Anonymous_

Recommended Posts

Aviate_1_.png

Zdar CF guys!

Nepouzivate nekdo Aviate? Shanim pozvanku (invite). Kazdy s beta Aviate by mel mit moznost pozvat az 5 lidi - v tomto topicu bychom si tedy mohli vymenovat invite a zvat dalsi lidi, protoze je docela peklo nejakou pozvanku sehnat, pokud neznate nekoho, kdo uz to pouziva.

Predem diky :-)

EDIT: tak pozvanku jiz mam a muzu tedy poslat 4 pozvanky dalsim :) (do PM mi poslete mail v pripade zajmu)

btw, vypada to nejak takto:

24204950.cms

Upraveno uživatelem Anonymous_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pozvanku uz take mam - mam tedy jeste 4 invite volne. Pokud by mel nekdo zajem, tak do PM email :)

Je to pekny launcher, ale zatim mi neni jasne, jak urcuje lokalitu. Vypada to, ze potrebuje mit zapnute urcovani polohy na vysokou presnost a k tomu mobilni data. To, ze zere o trosku vic baterku mi ani nevadi (stejne musim nabijet denne), ale spis ta mobilni data mi vadi, protoze jsem cely den u PC, tak nepotrebuji, aby mi vsechny maily a zpravy (na FB, gtalku) chodily jak na mobil, tak na PC... A kdyz mobilni data vypnu, tak to vypada, ze Aviate ztrati polohu a prepne se do nejakeho nesmyslneho modu - ale tezko rict. Je to beta a mam ho zatim jen necely den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu