Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL 14 Soupisky


HepmiCZ

Recommended Posts

čaute, sehnal jsem si soupisky do NHL 14 z prosince, akorát se mi nedaří je nahrát do hry. Mohl by mi někdo pomoct? Přidávám soupisky z 21.12.2013

Mám úpravu RGH s nejnovějším Freestylem..

[ATTACH]23524[/ATTACH]

http://www.operationsports.com/forums/madden-nfl-football-rosters/506408-guide-transferring-roster-files-usb-flash-drive-x360-users.html >>> Je to sice návod na soupisky do Madden NFL, ale postup je shodný jako pro hru NHL. Samozřejmě po úpravě a nahrání do XBOXu pak musíš tuto soupisku ve hře načíst.

Jinak aktuální oficiální soupisky od EA Sports pro NHL 14 k dispozici zde >>> http://www.operationsports.com/forums/ea-sports-nhl-rosters/660001-nhl-14-newest-official-ea-roster-updates-xbox-360-a.html

Upraveno uživatelem franzkafka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

na KHL ti kašlu já hraju NHL (nejlepší hokejová liga na světě) nevím proč bych měl hrát KHL rusáci se snaží co nejvíce přibližit NHL , ale stejně se jim to nikdy nepodáří tak nevím proč bych měl hrát špatnou kopii když můžu hrát originál :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraj si co chceš, neříkám ti hraj KHL ty chytráku, já chci hrát hlavně za Lev Praha a za nejlepší evropskou ligu, já jsem z evropy :-) A nevím, proč odepisuješ, když mi nemůžeš pomoc, neptal jsem se na názory co hrajete za hru, ale jak upravit v pc soupisky a pak je vložit do xboxu. KÁŽDEJ AŤ SI HRAJE CO CHCE, JEHO VĚC A BĚŽ RADĚJI VYSYPAT MÁMĚ ODPADKOVEJ KOŠ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrej třeba za Opice Praha je mi to fuk ty Evropane si přečti co jsi napsal bavili jsme se o soupiskach NHL a tys tu hned nahodil že máš soupisky KHL a CO JAKO MĚ TO MÁ ZAJÍMAT NEBO CO?A pokud nevidíš v jákem temátu jsi tak jsme v NHL 14 soupisky.No a s tím košem to jako co jsi tím chtěl říct že ty jsí dospělý a já náctiletý jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu