Jump to content

NHL 14 Soupisky


HepmiCZ
 Share

Recommended Posts

čaute, sehnal jsem si soupisky do NHL 14 z prosince, akorát se mi nedaří je nahrát do hry. Mohl by mi někdo pomoct? Přidávám soupisky z 21.12.2013

Mám úpravu RGH s nejnovějším Freestylem..

[ATTACH]23524[/ATTACH]

http://www.operationsports.com/forums/madden-nfl-football-rosters/506408-guide-transferring-roster-files-usb-flash-drive-x360-users.html >>> Je to sice návod na soupisky do Madden NFL, ale postup je shodný jako pro hru NHL. Samozřejmě po úpravě a nahrání do XBOXu pak musíš tuto soupisku ve hře načíst.

Jinak aktuální oficiální soupisky od EA Sports pro NHL 14 k dispozici zde >>> http://www.operationsports.com/forums/ea-sports-nhl-rosters/660001-nhl-14-newest-official-ea-roster-updates-xbox-360-a.html

Edited by franzkafka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hraj si co chceš, neříkám ti hraj KHL ty chytráku, já chci hrát hlavně za Lev Praha a za nejlepší evropskou ligu, já jsem z evropy :-) A nevím, proč odepisuješ, když mi nemůžeš pomoc, neptal jsem se na názory co hrajete za hru, ale jak upravit v pc soupisky a pak je vložit do xboxu. KÁŽDEJ AŤ SI HRAJE CO CHCE, JEHO VĚC A BĚŽ RADĚJI VYSYPAT MÁMĚ ODPADKOVEJ KOŠ.

Link to comment
Share on other sites

hrej třeba za Opice Praha je mi to fuk ty Evropane si přečti co jsi napsal bavili jsme se o soupiskach NHL a tys tu hned nahodil že máš soupisky KHL a CO JAKO MĚ TO MÁ ZAJÍMAT NEBO CO?A pokud nevidíš v jákem temátu jsi tak jsme v NHL 14 soupisky.No a s tím košem to jako co jsi tím chtěl říct že ty jsí dospělý a já náctiletý jo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy