Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 5


Tommy33

Recommended Posts

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

staženej tuning na focusu (jezdí fajně) a měl tam takovéto kolesa no :D ... máš pravdu, nehodí se tam :D předělám a vyfotím znova :D ...

tak já chcci mít dycky auto, to originál a tak si s nima rád hraju (víc i mín) a máš pravdu, že na lak to nejezdí a proto jezdím jak loupák :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo mate problem s "klouzanim aut" a resite to tuningem zkuste tohle nastaveni ovladace... Auto je klidny pri brudkym brzdeni a navic ochotne zataci atd.atd... Pouzivam k tomu jeste schema ovladace 12 kde se plyn dava pravym analogem a zatim si nemuzu stezovat (dnes jsem to objevil) ... Schvalne pak napiste dojmy,me se to zatim moc zamlouva [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hrajete někdo na volantu, případně na jakém? Já jsem volant nikdy neměl, ale nedávno jsem si vyzkoušel Logitech G27 na PC a ten mě nadchnul. Protože hraju na Xboxu ze všeho nejvíc Forzu a za chvíli je tady Project CARS, už jsem si notoval, jak si ten Logitech koupím a jaká to bude paráda, než jsem zjistil, že na Xbox One můžu mít buď nějaký plasťák bez force feedback od Thrustmasteru, nebo prakticky stejný plasťák taky od této značky, sice s force feedback, ale za cca 7 tisíc, nebo Mad Catz za cca 11 tisíc. Tolik za to rozhodně nedám a ten zbytek se Logitechu nevyrovná, ať už zpracováním, nebo dodávanou výbavou (pedály včetně spojky + řadicí páka). Nebo víte ještě o nějaké jiné možnosti, aby to bylo tak kolem těch 6 tisíc, bylo to kvalitně zpracované a mělo force feedback?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeviR1 pokud tě uchvátil tak si ho kup a pomocí tohodle http://xboxweb.cz/adapter-maxrace-f1-zprovozni-volanty-logitech-na-xbox-one/ nebo http://console-forum.net/tema/171571-cronusmax-kral-mezi-konvertory-pro-ovladace by to mělo normálně fungovat.

Já si koupil volant Thrustmaster Ferrari 458 Spider ale z něj jsem nadšen nebyl a prodal ho. Pořád ale přemýšlím že bych koupím playseat a k tomu ňákej volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hubby: Už jsem nad konvertorem přemýšlel, jenže to jsou další 2 tisíce a to už je potom celková cena velmi podobná tomu, jako kdybych si koupil Mad Catz, se kterým bych nemusel nic navíc propojovat. S Project CARS by měl vyjít nový volant Fanatec pro XOne, jenže to zase bude o třídu někde jinde (hlavě cenově).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu