Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 5


Tommy33

Recommended Posts

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nove odmeny uz jsou na webu https://rewards.forzamotorsport.net/en-US

paráda jeden a půl mega doma

právě se mi stahuje patch, náhodou už to není součástí passu co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím.

Právě jsem objednal nový xbox. Asi tak po měsíci přemýšlení jsem se rozhodl právě na základě této hry.

Zajímá mě ale pár věcí.

1) občas jsem na pc jezdil online hru TOCA race driver. Tam se ale tak na 80% všech startů (pokud tedy nebyli "průjezdní" ostatní jezdci) našel vždy někdo, kdo se prostě šprajcnul přes cestu a zůstal tam stát a nebo začar rovnou couvat. Je to i ve forze podobné?

2) dá se zve hře najít komunita, s kterou by se dalo normálně komunikovat a závodit?

3) jak je to vůbec s hraním online? nikdy jsem na xboxu nehrál online, natož auta. S RGH jsem si to radši nertoufnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza se ti bude určitě líbit, první dva body tuším splňuje, takže se nemusíš bát....Forza 5 dokonce z internetu stahuje záznamy jiných hráčů, takže pak ve skutečnosti hraješ proti někomu, kdo tu stejnou mapu hrál třeba před tejdnem. Ale není to tak vždycky...

Já jsem se chtěl spíš zeptat, na jakou hrajete obtížnost, popř. jak jste si ji nastavili? Já na easy ani medium hrát nemůžu protože mě ničí když to auto za vás samo do zatáček přibržďuje a já nevím co všechno ještě no a na hard mi to příjde zase "moc hard" :D Jaký máte nastavení vy, tak aby vás hraní bavilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám ve forze 4 obdobný problém. vše mám vypnuté a obtížnost druhou nejtěžší (myslím že těřká) a v na 10 minutovej závod ujedu druhému o 10 - 20 sekund, ale jakmile zvednu obtížnost na poslední, tak nemám nejmenší šanci dojet líp jak třetí a ty první dva prostě nestíhám, ani kdybych se pos....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, to mě prostě na tý forze tak nějak štve...jasně je to v podstatě výsada tý hry, ale mě osobně to prostě pak nebaví tak moc jako třeba ujetý NFS, flatout, či něco podobnýho... Když teď takhle přemejšlím, tak musím říct, že vlastně takovej DIRT mě dost bavil...tam to bylo (snad) realný a hlavně i dost zábava. Ve forze se tak nějak neumím do toho dostat, on je to totiž uplně jinej pocit když jedete autem 250 po dálnici a sedíte v něm, než když se na to koukáte přes monitor a vůbec si neuvědomujete ty fyzické síly, co na vás působí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu