Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 5


Tommy33

Recommended Posts

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já mám ve forze 4 obdobný problém. vše mám vypnuté a obtížnost druhou nejtěžší (myslím že těřká) a v na 10 minutovej závod ujedu druhému o 10 - 20 sekund, ale jakmile zvednu obtížnost na poslední, tak nemám nejmenší šanci dojet líp jak třetí a ty první dva prostě nestíhám, ani kdybych se pos....

Ja Forzu hraju obtiznost težká,asistenty vypnuty ( akorat kontrolu trakce mam zaplou) a razeni manual se spojkou.Kdyz auto trochu vylepsim tak 1-2 misto vetsinou dam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? tak to me mrzi :( kazdopadne to ta nova Forza 5 dohani dokonalou grafikou a hratelnosti :)

Sam jsem na to strasne zvedavej...zitra uvidim...na tu grafiku,jizdni model,drivatar a skiny....zeptam se( po desate) lze ve Forze 5 vytvaret kluby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli se tam daji zakladat kluby ti urcite nepovim, az tak daleko jsem se nedostal, jen jsem si zajel dva uvodni zavody, cumel jsem s otevrenou pusou a pak jsem se musel venovat jinym aktivitam, takze jsem to jeste poradne neprokoukl. Snad jen menu atd., na prvni pohled to vypada 100x lepe nez Forza 4 :) snad zitra budu vedet vice, kazdopadne az to budes mit, tak si me pridej, nebo kdokoliv :) nick setiiik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskutečný jízdní model. Z F4 jsem zvyknutý jezdit jezdit se vším off, jen brzdná stopa. Tady? Připadal jsem si, jak kdybych to držel poprvé v ruce. Za jeden okruh jsem musel asi 12x přetáčet. A to jsem si vzal 4x4 golfa. Trochu víc na brzdu, bez abs se kousnou a je hotovo. Opravdu nevím, co by mohly ještě vylepšit do dalšího dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ted dojel v Multiplayeru challenge Tour of Prague nebo jak se to jmenuje a cekal jsem, ze si tak splnim ten vikendovy achievement, ze tam musis ujet 130 mil. Odjel jsem cely zavod, coz bylo 1hodinu a 45minut, najel zhruba 260km a achievement se mi nesplnil :( porad tam mam 0%. Nevite nekdo, jak splnit tenhle achievement? a kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute mám problém s forzou 5 tak se chci zeptat jestli to nekomu dělá taky?? Sem ji stáhl z marketu a když dojedu závod tak mi to nějak blbne auto jezdí po dráze dál a nejde s tím nic dělat!! Někdy se to sice přepne na to jak to načítá body a CR ale většinou to pořád jezdí samo no!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute mám problém s forzou 5 tak se chci zeptat jestli to nekomu dělá taky?? Sem ji stáhl z marketu a když dojedu závod tak mi to nějak blbne auto jezdí po dráze dál a nejde s tím nic dělat!! Někdy se to sice přepne na to jak to načítá body a CR ale většinou to pořád jezdí samo no!!!!

Jojo, nejsi sám. Trochu jsi mě uklidnil :) Ale když to necháš takto "jezdit" pár minut, kredity a xp to načte... Předpokládám, že mají trochu problémy se servery. Přeci jenom tenhle víkend je F5 pro Goldy free, do toho si snad každej z pořídil bundl s forzou včetně jinej trhů než jen CZ. Uvidíme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu