Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 5


Tommy33

Recommended Posts

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no momentálně sice nemám konzoli, ale do budoucna určitě plánuju nějakej turnaj. nevím jako to pujde ve forze, nějaká soutěž, ale určitě ve FIFě 15. Určitě k tomu bude i web a všechno, aby to mělo nějakou úroveň, ale když je na to člověk sám a není vidět žádný jistý výsledek, není moc chuť :(

Upraveno uživatelem skolni.flakac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby se náhodou chtěl někdo přidat a pomoct mi s webem, můžete mi napsat PM, zlobit se nebudu.

má pokusy zatím ztroskotaly někde v počátcích. http://xboxone.php5.cz/

Upraveno uživatelem skolni.flakac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni do tematu Forzy 4,mam.pocit ze jsme to tam tenkrat resili a celkem to fungovalo...Osobne bych to videl min.2 kola max 4 ( i podle trati), dohodnout se jestli pouzivat moznost nabourani,vyresit kvalifikaci,a taky system razeni - jestli automat,manual - ale to byh nechal asi individualne...zkratka cca 2 dny predem rekni napr : v patek se jede Nurburgring,trida A nebo jina,povolena jsou jen auta s timhle nahonem,nebo pouze japan/usa atd,prihlasky mi poslete nejdyl do...V den zavodu to spustis a lidem rozesles pozvanky a uvidis kdo se pripoji a bude hrat pravidelne...jo a asi bych udelal nejakou penalizaci pokud bude nekdo hodne a zbytecne bourat...napr.zajeti na travu popr.zpomaleni na urcitou rychlost...takhle bych to videl ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz te to bude bavit tak muzes vest nejaky tabulky s prubeznym poradim a udelat proste sampionat treba 20 zavodu a kdo vyhraje tak pro nej neco vymyslet,jako motivaci...i kdyz mam pocit ze tady to asi nepujde...V tom byla prave fm4 skvela,sli vytvaret kluby a mohl jsi lidem v ramci klubu darovat auta a to byla celkem dobra motivace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkám až to dorazí :) zatím můžu pilovat "pravidla a web na to". Kdyby jste chtěli vidět jak to bude vypadat, tak můžete tady.

no reklamace je na tom tak, že mam na webu MS vystavenej lístek, kterej sleduju, ale zatím ho ani nevyzvedli. ale doufám, že za 2 dny to stihnou a nejdéle do pátku bude doma. Chodím to obnovovat jak vůl každých 5 minut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D ok... Jinak stranky pekny,je to i prehledny...

ještě bych chtěl zapracovat na tom, aby ty jména byli ve více sloupečkách a tím pádem to nebylo tak roztáhnutý, ale na to jsem za 3 dny ještě nepřišel :D Snad jednou

PS: přidal jsem tě do závodu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu