Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém F1 2013


foggie

Recommended Posts

zdravím.

mám takovej problém se hrou na ps3 f1 2013.při hraní se mi stává jako by se hra trochu spomalila někdy i trhala.je to jen na některých tratích.třeba v monaku ,australii a dalších.je možné že mám v systému něco blbě nastavený?hra má jet na 720p dá se tohle někde nastavit?není možné že mám někde nastavený třeba 1080p?volného místa na disku mám hodně 33gb ze 40gb.mám ps se 40 gb hadrem.může byt i tohle problém.potřeboval bych od někoho kdo má tuhle hru aby mi napsal zda má taky takovej problém nebo nemá.chvílemi je totiž hra nehratelná.moc díky za jakoukoliv odpověd a radu. martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

já sice hru nemám, ale to co popisuješ vypadá na klasický pokles framerate. Monako a Austrálie jsou městské tratě, tak PS musí vykreslovat mnohem víc textur a je to už starý železo co nestíhá no...

Kdyby hra jela pouze v 720p a ty měl povoleno jen 1080p, tak se to spustí jen v 576i nebo tak nějak a věř, že by si to poznal :)

Velikost HD podle mě v tomhle nehraje roli.

Ve finále to může být nějaká chyba ve hře, ale spíš asi ne. Uvidíš, jestli se ozve ještě někdo další, kdo hru třeba má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu