Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak propojit xbox one s kinem


stelon

Otázka

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zapojit tenhle audio systém bude problém. Špatné je že ty repra jsou pouze analogové. Vstupy mají jen 2 kanalové a všechno cinch. Já mám taky Geniusy a to Genius SW-HF 6000.

Mají už na dnešní dobu nic moc zvuk. Zanikají středy, jestli se vůbec dají ve zvuku hledat. Jsou jen silné a přebasované (to sem moc neslyšel dokud jsem neměl tu čest s pořádným audio systémem). Ale hlavně jsou analogové :D

Ale v době když jsem je kupoval jsem chtěl jen silný zvuk, kvalitu a digitální vstupy jsem moc neřešil :(

Jediné šance jak to propojit je zapojit to do výstupu na sluchátka tvé TV. Kabelem který má jack 3,5 na 2x cinch (koupíš v elektru za pár kaček). Abys to měl aspoň jakože prostorový zvuk.

Já už mám nějakou dobu vybraný pořádný systém Onkyo, ale ne a ne na něj došetřit :D

Upraveno uživatelem Dephyte
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kup si nejaky digitalni receiver a naladuj to pres to, no a az budes mit ten receiver, tak posetri na novy repro a zatim pouzivej tyhle geniusy.

ja jsem sel do Marantzu, jelikoz se mi libi ten Slim design a funkcema dostacuje mym pozadavkum, konkretne tenhle model ale to uz samozrejme je na tobe co vyberes http://www.elektronet.cz/marantz-nr-1403-black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu