Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s internetem. TL-WR842ND


Primal

Recommended Posts

Zdravím lidi mám takový menší problém s internetem. Mám router TL-WR842ND vše jede v pohodě internet prostě vše ale po nějakém čase někdy to je 3 hodiny někdy to jede 13 hodin vypadne internet a nejde internet a musím restartovat modem a to třeba 3 krát za den a nebo vypadne internet ale jinak všechno jede skype,poker, ale nenačtou mi žádné internetové stránky tohle děla poslední dobou často a už mě to nebaví pořád restartovat modem chci aby to jelo bez probléme celé dny. Takže prosím o nějakou radu děkují moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hoj, kdyby si nebyl línej jak veš tak toho najdeš kupu za 5 minut a nemusíš se bákat s topicem a čekat na odpověď :) .

Našel jsem poměrně dost informací o těchto problémech s tímto modelem, nejčastěji se to řeší ve spojení s firmwarem ... někdo ho má nízkej. udělal update a šlo mu to, někdo měl zas vyšší .. takže udělal downgrade a šlo mu to taky... Takže je to trochu alchymie

Tak to zkus zupdatovat, pokud to půjde http://www.tp-link.com/en/support/download/?model=TL-WR842ND

a tady týpek píše o nějakým setupu co má nastavenejch na routeru, jestli to pomůže i tobě to těžko říct http://www.jimasek.elektroda.eu/index.php/poradniki/38-wr740n-konfiguracja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn tak si rovnou mohl napsat co si zkoušel a co ne :) abych některý možnosti vyloučil... Nikdo ti z pár teoretický řádků neporadí přesný řešení, kor když si už pár věcí zkusil ;)

věci kolem connectu sou záludný, něco co vyřeší problém jednomu, nemusí bejt řešením i pro druhýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu