Jump to content

Primal

Members
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About Primal

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/12/1988

Informace

 • Home
  Havířov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím, koupím PS VR Aim Controller v dobrém stavu za nějakou pěknou cenu, kdo má tak až nabídne a nějak se domluvíme, třeba někomu z vás to leží doma a práší se na to
 2. Jestli má někdo ještě kod na uplay: Primal_Cz
 3. No právě že to přes paypal nemám. Mám tam zadanou svoji kartu, kterou nejde smazat protože mám ten shield a když ho chci zrušit tak to vše tam na klikám a stejně se nic nestane.
 4. Zdravím lidi, potřebují poradit ohledně G2A. Mám tam normálně učet a ten učet je chráněný G2A Shield a potřebují to zrušit, protože se mi každý měsíc stahuje 1 euro za to že se mi to prodlouží a já to prostě nechci. Dá se to nějak vypnout a nebo zrušit tak aby se mi to už neprodloužilo. Zkoušel jsem snad vše a nějak mi to nejde a už mě to nebaví. Pokud někdo ví tak až napíše a budu moc rád za každou radu děkují moc.
 5. Díky moc všem za vše rady, jsem rád že se někdo našel ;-) Jinak už jsem to vyřešil s tím stylem že jsem tam nahrál Win 8 a hodil jsem tam upgrade na 10 a zatím vše šlape jak má, takže doufám že je po problému a bude vše fungovat jak má ;-)
 6. OK díky moc rady, ještě něco zkusím a uvidíme jak dopadu a pak zkusím něco najít na netu a snad to nějak zprovozním jinak mě s toho pomalu a jistě jebne ;-)
 7. V biosu mám jen AHCI nemůžu to změnit na IDE nemám ho tam na výběr.... Jestli bios podporuje legacy boot to fakt nevím. Zkusím ještě vytvořit UEFI bootovaci flash a zkusím to ještě a snad se instalace chytne uvidíme. Pak dám vědět jak jsem dopadl a jinak děkují za rady.
 8. Zdravím lidi, mám menší problém s instalaci Win 7 a to jsem instalovat nespočet Win 7 a různých win. Mám nový notebook bez OS a chci tam dostat do toho můj Win 7 mám své Cd, které vložím vše se načte a problém nastane když se chce načíst instalace Win 7 a hodí to modrou obrazovku a dál se už nedostanu a instalace neproběhne. Zkoušel jsem jak Flash disk tak cd a i ruzné Win 7 a dělá to pořád to samé že před instalaci hodí modrou obrázovku (viz foto). Kdyby někdo si věděl rady a nebo věděl co s tím tak piště, protože já už nevím co s tím tak aby to fungovalo díky moc za odpovědi a rady.
 9. Prodám primar učet na battlefield 4 za 200kč kdo má zájem pište PM dík.
 10. Zdravím lidi, dostal jsem jeden klíč a nemám xbox one tak si to bohužel nezahrají, takže ho jsem napíšu a kdo bude nejrychlejší je jeho ;-) QCPFQ-XQ4FY-DP7C6-VP743-XT3WZ
 11. Koupím primární učet na The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.[h=1][/h]
 12. Koupím primární učet na Battlefield 4 PREMIUM nabízejte díky.
 13. Koupím primární učet na minecraft nabídněte díky.
 14. Zdravím lidi, koupím primarní učet na Resident Evil: Revelations 2 nabízejte díky.
 15. Pokud máš možnost si to nějak vyzvednout tak bych do toho šel ;-) ale tak pokud nějak nespěcháš a počkáš to pondělka až ti to přijde až domu tak proč ne že.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy