Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Součáskta uvnitř PS4??


paveljr

Otázka

Dobrý den, mám cca týden PS4 a při vybalování mě překvapilo, že uvnitř konzole něco lítá, jako by upadlý šroubek nebo tak něco. Na funkčnost konzole to nemá vliv a při klasické poloze na šířku se při zaplé/vyplé konzoli nic neozývá - takže jen při přenášení... Je možné, že při sestavování jim tam něco upadlo a nějak to zapoměli odstranit? Jde mi hlavně o to, jestli to není šroubek držící nějaký větrák a časem se uvolní a bude dělat bordel... Konzole je kupovaná přes internet, takže mám ještě pár dní na vrácení bez udání důvod - vrátit/ nevrátit?? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

On to ale není důvod k reklamaci, jak sama Sony tvrdí. Dokud konzole funguje, reklamace moc uznávat nechtějí. Co jsem četl všude možně na fórech, tak situace je takováto...

a k tématu. Já bych se toho nebál, pokud konzole šlape, pak nebude problém nijak dramatický. Kdyby se jednalo o uvolnění konektor na desce, popř. něco jiného, už by se to ukázalo...

Upraveno uživatelem koudelt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja bych se podival jestli to neni u hhd to je pod tou lestenou casti da se to odklopit a ani tim neporusis zaruku ,protoze nekde u desky a tak tam to ho moc neni co by se ulomilo nebo uvolnilo ani moc mista tam neni takze bejt tebou to zkusim nic tim nezkazis mrkni na yotube jak se to dela at si neco nepolames sam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu