Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal gear solid ground zeroes


kody333

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Zdar:cheesygrin:

Co jsou ty dvě mise?..Mám tam neotevřené dvě mise?Proč nejdou odemknout?..odemknuly se ty dvě mise někomu?

To bude ta Pain obsahovat tyto stejné mise nebo tohle bylo uplně samostatné?To bych musel celé hrát znova.

Ne, v PP to nebude. Ty dvě mise odemkneš, když posbíráš všechny nálepky XOF v misi GZ. Je jich devět a musíš je posbírat v jednom zátahu, pokud jich posbíráš v misi jen pár a doufáš, že při opakovaném hraní posbíráš zbytek, tak je to v háji. Jí takhle musel smauat staré savy a rozjel jsem GZ znova, posbíral to a otevřelo se mi to všechno, ale zas tak super ty mise nejsou. Osobně mám nejraději z GZ jen tu hlavní misi, protože je jediná v noci, zbytek nejde v noci hrát, což je pitomé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde ?já někde četl že i v GZ jde posouvat čas a můžeš tu misi hrát v několika různých dobách a s různým počasím. Kec? Jenže kdo to zvládne vše posbírat? Asi to není jen tak ne? Ale aspoň to déle vydrží :-D az to bude za 400 az 500 tak koupim možná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu