Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Super Mario 3D World


sovel

Recommended Posts

super_mario_3d_world_boxart_sneak_peak.jpg

Tak to tu odpálím prvním tématem a asi není nic lepšího než tato hra :D

Já ji mám samozřejmě od releasu, každopádně teprve teď budu finišovat. Celkově příjemné odreagování, velmi nápaditá. Základní světy defakto s prstem v nose na pár výjimek. Pak už tou raketkou jak to vynese do vesmíru to už je lepší :)

chybí mi dva světy duchové a ten poslední.

Otevře se případně ještě něco?

ps. neodpustím si hra sice grandiózní tj. 10/10 ale SMG 12/10 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra dokonalá a luxusní! Strávil jsem u ní kolem 30 hodin a to proto, že se snažim dojet levely bez zlatýho oblečku a hlavně se všema hvězdama. Sovel: Duší svět? Pokud vim, tak je 6 světů. 7 svět se jmenuje Castle a 8 svět Bowser. Tam hra končí. Otevře se ti bonusová hra Pipe lines :-D A po puštění hry se objeví raketa a ta tě vezme do vesmíru do Star, Mushroom a Flower světa. Když ve všech skočíš zlatou vlajku a sebereš všechny zelený hvězdy, otevře se poslední, speciální world a to Crown. Ten je šílenej.. Tam jsem uhrál jen cpt. Toada a do půlky Challenge marathon. Ten Champion road prostě ne a ne dojít.. umřu vždy u druhý zelený hvězdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha! to není ještě poslední svět ale :-D ještě tam je jedna raketka.. jenže na tu musíš splnit to, co jsem před chvílí psal... A občas jsou ty levely porod.. protože tam už ti hra nedá white tanookie oblek, aby sis to usnadnil... Pfff, poslední 3 světy jsou už občas i těžký :-P Teda ten poslední je opravdu těžkej a každou chybu trestá smrtí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu