Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
sovel

Super Mario 3D World

Recommended Posts

super_mario_3d_world_boxart_sneak_peak.jpg

Tak to tu odpálím prvním tématem a asi není nic lepšího než tato hra :D

Já ji mám samozřejmě od releasu, každopádně teprve teď budu finišovat. Celkově příjemné odreagování, velmi nápaditá. Základní světy defakto s prstem v nose na pár výjimek. Pak už tou raketkou jak to vynese do vesmíru to už je lepší :)

chybí mi dva světy duchové a ten poslední.

Otevře se případně ještě něco?

ps. neodpustím si hra sice grandiózní tj. 10/10 ale SMG 12/10 :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Hra dokonalá a luxusní! Strávil jsem u ní kolem 30 hodin a to proto, že se snažim dojet levely bez zlatýho oblečku a hlavně se všema hvězdama. Sovel: Duší svět? Pokud vim, tak je 6 světů. 7 svět se jmenuje Castle a 8 svět Bowser. Tam hra končí. Otevře se ti bonusová hra Pipe lines :-D A po puštění hry se objeví raketa a ta tě vezme do vesmíru do Star, Mushroom a Flower světa. Když ve všech skočíš zlatou vlajku a sebereš všechny zelený hvězdy, otevře se poslední, speciální world a to Crown. Ten je šílenej.. Tam jsem uhrál jen cpt. Toada a do půlky Challenge marathon. Ten Champion road prostě ne a ne dojít.. umřu vždy u druhý zelený hvězdy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ha! to není ještě poslední svět ale :-D ještě tam je jedna raketka.. jenže na tu musíš splnit to, co jsem před chvílí psal... A občas jsou ty levely porod.. protože tam už ti hra nedá white tanookie oblek, aby sis to usnadnil... Pfff, poslední 3 světy jsou už občas i těžký :-P Teda ten poslední je opravdu těžkej a každou chybu trestá smrtí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu