Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii hdmi


portak

Otázka

Ahoj, máte někdo zkušenost s konvertorem HDMI do WII konzole ?? Pětikolík nezapojim do TV, má jen 3x cinch vstup a pak jen VGA, SCART a právě HDMI. Prý má mít to HDMI stejné obrazové kvality jako právě 5x cinch kabel. (samozřejmě nepředpokládám že to pojede v 720p, natož v 1080p) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja Wii2HDMI mam a je to asi takhle.

- prenasi pres HDMI i zvuk, coz je super

- obraz je v 480p (tedy stejne jako komponentni kabel - 3x cinch a 2x cinch zvuk)

- opravdu nefunguje vsude, ale jen nekde.

.. testoval jsem:

24" Samsung monitor - nefunguje, monitor se ani nezapne

Samsung TV - to same.. Ani se nezapne

LG monitor - fungovalo naprosto OK

LG televize - fungovalo naprosto OK

novejsi LG televize - fungovalo, ale obraz byl "rozbity" (spatne barvy)

Mam tedy neoriginalni Wii2HDMI (http://www.ebay.com/itm/Wii-to-HDMI-480p-Converter-Adapter-Wii2-hdmi-3-5mm-Audio-Box-Wii-link-White-/111243731817?pt=US_Video_Cables_Adapters&hash=item19e6a4a369)

Nevim, jestli originalni (http://www.neoya.com/wii2hdmi) funguje lepe nebo jestli je to stejne.. Tipuji ale, ze to bude stejne a ze nektere TV a obrazovky maji proste problem prijmout pres HDMI 480p obraz.

Premyslel jsem prave nad VGA redukci, ale z obav ze stejnych problemu jsem se na to vybodl a proste pouzivam kompozitni kabel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu