Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GOLD pomoc


dan1591468624895

Recommended Posts

Zdravim, potřeboval bych pomoct, ohledně goldu, mám založený účet na live, ale neaktivoval jsem si free gold účet na 1 měsíc, a chci si zahrát nějaký multiplayer po netu, jde to nějak aktivovat zpětně ?

Další dotaz ty body co se načítají za hry, např. když mám u účtu 7500G znamenají co ? to se nějak dá proměnit za gold účet ? :) díky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Měl jsem podobnej problém, akorát, že jsem využíval live již účet před tím na PC, takže samozřejmě po spuštění xboxu a stáhnutí profilu mi to nenabídlo 1 měsíc free gold. Tudíž jsem se smířil s tím, že budu využívat vedlejší účty ALE nakonec jsem na to přišel.

Přihlaš se na xbox live v PC. Po přihlášení vlevo nahoře => Můj účet => Subscriptions => Buy xbox gold => xbox live free gold 1mont 0$. Jediný co, tak budeš muset zadat něaký payment info, aby mohlo být provedeno. Potom doporučuji si deaktivovat automatické obnovování goldu. To uděláš stejně, akorát již tam nebude Buy xbox gold, ale budeš tam mít Auto renewal a cancel ...

2) Ty body slouží pouze k porovnávání a machrování mezi ostatními hráči :) Je to za achievy a někdy ty achievy ti odemknou něakou blbost na avatara. Ukazuje to akorát, jak jsi ty hry dohrál, jestli pořádně nebo jsi to jenom přehrál a odložil. Nic víc nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu