Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Samsung UE32F5500 - LED televize 32"


MalejVader

Otázka

Zdravím vespolek,

dneska mi napsal CZC.cz, že si mám vyzvednout k odběru PS4 + Killzone. Já jsem inteligent a tak nemám doma televizi.

Co říkáte vy? Samsung UE32F5500 - LED televize 32" - budu hrát na multiplayer (Killzone, BF4 a další jiné hry). Hlavně jde o odezvu (tzv. input-lag). Děkuji moc

//update

nebo tohle - Samsung UE32F5000 - LED televize 32"

Upraveno uživatelem adio45cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím vespolek,

dneska mi napsal CZC.cz, že si mám vyzvednout k odběru PS4 + Killzone. Já jsem inteligent a tak nemám doma televizi.

Co říkáte vy? Samsung UE32F5500 - LED televize 32" - budu hrát na multiplayer (Killzone, BF4 a další jiné hry). Hlavně jde o odezvu (tzv. input-lag). Děkuji moc

Ahoj,já si myslím,že je úplně jedno jako budeš mít telku,tedy pokud nejsi nějakej extra náročnej masér.Já mám doma LCD už 4 roky,nemá ani Full HD,a PS4 vypadá super,je to opravdu na každém,kolik chce zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobně kdybych dnes vybíral novou TV, tak bych vybíral něco s podporou DVB-T2,nebude dlouho trvat (pár let) a DVB-T přestane v ČR vysílat (chce to hledat,ale už se prodávají i u nás) ,taky bych asi volil něco většího ,ale záleží kde to budeš mít a kolik do toho chceš investovat např.tuhle http://www.czc.cz/sony-bravia-kdl-40r474-led-televize-40/125474/produkt není o tolik větší a ani dražší , jinak co jsem koukal ,mezi čím se rozhoduješ,tak se lišej jen v PVR a ve stojanu ,to si musíš rozhodnout sám,každopádně z odezvy bych strach neměl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Telku jsem koupil novou kvůli PS4 ještě v říjnu... měl jsem Sony Bravia KDL-32W5500 a koupil jsem Sony Bravia 47W805, podle recenzí nejideálnější na hraní, v herním režimu přenese 4:4:4 a 5ms input lag a spokojenost.... má PS4 v servise a tak zase hraju na PS3 a musím uznat že ten rozdíl cítim, jak jsem byl na těch hrách naučený s tím lagem počítat tak ted reaguju bohužel brzo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu