Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Herní časopisy - LEVEL, SCORE apod.


cembry

Recommended Posts

Chce se někdo zbavit starých herních časopisů?

Je vám líto je vyhodit?

Zabírají místo a nevíte kam s nimi?

Co třeba je věnovat na dobrou věc?

Zvěčníme je do PDF! :cheesygrin:

Mám k dispozici solidní duplexní scanner s podavačem a jsem na schopen převádět třeba časopisy do PDF. Jedno číslo Levelu/Score vyjde v 600dpi na cca 80-100mb vč. různých optimalizací obrazu. Rovnou provádím i OCR, takže se v textu pak dá vyhledávat. 600dpi verze je velmi pomalá při prohlížení v mobilech a tabletech, takže po provedení další optimalizace (resamplovaní obrazu) z toho vypadne tak 20-40mb soubor. Bohužel proces skenovaní je pro původní časopis destrukční, protože před skenováním odříznu vazbu (podavač by to nezvlád). Zbytky po skenování samozřejmě ekologicky zlikviduju... 8)

Vzorek mého snažení zde:

http://uloz.to/xHerPEPv/level-186-pdf

http://uloz.to/x1mr2t2b/level-186-hq-pdf

Najde se někdo, kdo do toho půjde?

Je vůbec někdo, kdo by měl zájem o starý časopisy v PDF?

P.S. Pokud jsem ve špatné sekci, prosím adminy o přesunutí. Nebyl jsem si vůbec jistej, kam by tohle mohlo přijít. Děkuju.

Upraveno uživatelem cembry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže kde vzít materiály ke skenovaní?

Říkal jsem si, že by se nějakej takovejhle "projekt" třeba hodil.

Já osobně miluju starý časopisy v jejich papírový podobě, listovat si tím... Ale mít třeba komplet Level, Score, Gamestar... To by se mi líbilo. A asi nejenom mě. V elektronický podobě se to domu vejde každýmu, takže teď zbývá najít dobrovolníka/y, který už to doma nechce, ale je mu líto to vyhodit. Každý to zná, ne? Dáme to do PDF a můžeme si v tom listovat do ušoupání prstů!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu