Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupe Nintenda 3ds xl


Romix

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Sam mam s kartama nulovou zkusenost, ale zkus gateway. Ty tvrdi, ze 3DS romky umi bez problemu a nejposlednejsi aktualizace snad i vice romek na jedne karte. Ale stale pry neumi homebrew software, takze z me strany nezajem (i kdyz o DSkove karte uvazuju, ScummVM bych si zprovoznil rad).

Asi budu s kacirskym nazoram sam, ale kdyz mam hru originalni, z nejakeho duvodu si ji dalece vic uziju a dalece vic z ni "vymacknu". Taky sakra lip vybiram, do ceho investuju. A jednou ci dvakrat do mesice si koupit novou (popripade bazarovou) hru nepovazuju za problem. Spousta lidi dalece vetsi obnos prochlasta... :party:

Jinak XLko urcite porid, stoji to za to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Velice dekuji za tvou reakci...zda se, ze je tu malo lidi ochotnych jakkoliv poradit. Ale alespon je diky tomu tvuj prispevek o to vzacnejsi...Ja jsem amater a urcite budu hledat nekoho, kdo by mi tuhle kartu pro nintendo nejak nastavil a udelal vsemozne potrebne aktualizace. kdyby jsi o nekom, kdo je sikovny a spolehlivy vedel, budu rad, kdyz das vedet.

Co se tyce kupovani her, mam to stejne jako ty, ale trosku slozitejsi...Vysvetlim... Mam doma 2x Xbox 360... Na jeden si hry kupuju (mam asi 20 her original) druhy mam s upravou RGH (hraju na nem hry s cestinou, ktere oficialne bohuzel cesky nevysly) Mam PS3 - hry si na nej kupuju (asi 15 her), Mam Nintendo Wii asi 4 mesice. Hry mam na externim disku a kdyz me nejaka bavi a je dobra, tak kupuju. Takze uz jsem 3 hry koupil a urcite koupim i dalsi. Verim, ze i na 3ds budu hry kupovat. Vzdycky jsem tak nejak stastnejsi, kdyz si muzu tu hru nejak osahat a vic si ji uziju, tak, jako ty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim situace je nasledujici taky jsem uvazoval o koupi 3dsxl na vanoce pritelkyni ale z toho seslo Nakonec jsem ji koupil 3DS k tomu flash kartu R4i Je pouze na ds hry. 3dskove hry ke stazeni jsem stejne zatim nenasel vim ze i k tomu existuje flash karta,ale cena je okolo 2 tisíc. 3ds jsem koupil ze budu kupovat original hry ale dskove stahovat takze asi tak. Pokud chces hrat stahle hry staci jen dsko. Jedinou obrovskou nevýhodu co nintento má je cena at uz novych nebo pouzitych her.

edit: jeste k te karte koupeno na aukru i s pam kartou cena okolo 400 prisla uz nastavena a asi s 50 hrami.

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

Upraveno uživatelem tbbc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ohledne gba her jsem nezkousel ale jit by to melo. Seslo jednak kvuli cene ale ten display je vetsi a ta grafika je stejna a na tom velkem to nebylo nic moc zkousel jsem 3ds hru. Jinak jeste k te karte nevim jestli by sla na 3dsxl a hry jsou v rozliseni a velikosti na zarizeni na ktere byla delana. Na 3ds mam cerne pruhy kde je display vetsi oproti dsku. Na 3dsxl to musi byt vic

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Velice dekuji za tvou reakci...zda se, ze je tu malo lidi ochotnych jakkoliv poradit. Ale alespon je diky tomu tvuj prispevek o to vzacnejsi...Ja jsem amater a urcite budu hledat nekoho, kdo by mi tuhle kartu pro nintendo nejak nastavil a udelal vsemozne potrebne aktualizace. kdyby jsi o nekom, kdo je sikovny a spolehlivy vedel, budu rad, kdyz das vedet.

Co se tyce kupovani her, mam to stejne jako ty, ale trosku slozitejsi...Vysvetlim... Mam doma 2x Xbox 360... Na jeden si hry kupuju (mam asi 20 her original) druhy mam s upravou RGH (hraju na nem hry s cestinou, ktere oficialne bohuzel cesky nevysly) Mam PS3 - hry si na nej kupuju (asi 15 her), Mam Nintendo Wii asi 4 mesice. Hry mam na externim disku a kdyz me nejaka bavi a je dobra, tak kupuju. Takze uz jsem 3 hry koupil a urcite koupim i dalsi. Verim, ze i na 3ds budu hry kupovat. Vzdycky jsem tak nejak stastnejsi, kdyz si muzu tu hru nejak osahat a vic si ji uziju, tak, jako ty :)

Tak to rozumim :) A asi i trochu zavidim... ;) Moje posledni "velka" konzole byla PS2. Bohuzel pri vytizeni praci a detmi na velkou konzoli neni prilis cas ani prostor. I kdyz se priznam, ze sem tam premyslim o XBoxu s kinectem, detem se to hrozne libi, ale zatim jsou male a do pokoje jim to k roztriskani nedam.

O to vic si 3DSka cenim, protoze mi dovoli si zalezt do kouta a hry vychutnat nerusene.

Jinak bohuzel nikoho, kdo by mel napr. temi gateway kartami vice zkusenosti, neznam. Sam bych to celkem i mel zajem vyzkouset, rad se pohrabu v necem novem, ale, jak jsem psal, dokud to neumi homebrew, tak to pro mne nema moc vyznam do toho investovat.

Co se kompatibility her tyce, tak mezi 3DS XL a klasickym neni zadny rozdil. Stejne jako na klasickem, tak i na XLku jsou v prilade DS her na hornim displeji po stranach cerne prouzky, dolni je vyplnen zcela (i kdyz hadam, ze tam nejake drobne dorovnavani rozliseni probiha, i kdyz to neni znat). Mam takhle napr. DSkovou Zeldu (PH) a hraje se bezvadne.

Sice jsem klasicke 3DSko mel v ruce az potom, co jsem si poridil XLko, ale v duchu jsem si dekoval, ze jsem do nej sel. V porovnani mi displej u toho klasickeho prisel titerny. Samozrejme, rozliseni je stejne, ale ze by to bylo "nic moc", tak bych si dovolil velmi nesouhlasit. :) Mne osobne ten rozdil v rozliseni zas tak markantni neprijde a ty velke displeje jsou krasne, 3D efekt daleko vic vtahne a obecne mi prijde lepsi zazitek ze hry. Samozrejme je tu aspekt, ze se dalece lip drzi, lip sedi v ruce, alespon tedy v mem pripade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uz jsem to tu psal do nekolik tematu - Gateway funguje skvele. FW pro podporu vice her na karte zatim nevysel, takze vzdy pouze jedna hra na jedne microsd karte. Ale update by mel byt otazkou nadchazejicich dnu. Jinak pouziti je jednoduche, postup na nahrani hry na ni je asi na 3 radky.

Jediny problem je ten, ze pro funkcnost potrebujes, aby tve 3DS(XL) melo FW <= 4.50, takze overit!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak pise nekdoa, region-lock tu je. V odkazu vyse muzes videt rozdeleni. Abych odpovedel na tvoji otazku, je dulezite, co presne mas na mysli nakupem 3DS a her ze zahranici. 3DSka a hry v ramci Evropy nebudou mit problem. Na evropskem 3DSku budes mit problem s hrami z USA a naopak na americkem bude problem s evropskymi hrami, apod. Ale pokud si privezes 3DSko i hry trebas z USA, zadny problem bys mit nemel (je jedno, kde to hrajes :) ). Akorat si je pak budes i nadale muset kupovat odtamtud, popripade pres eShop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem se rozhodl, ze to zkusim. Koupim si DSTWO kartu odsud:

http://www.realhotstuff.hk/Supercard-DSTWO_p_25.html

Tak doufam, ze to bude v pohode a nebude to zadnej smejd a pak pujdu nekam koupit to modre nintendo. Jestli pak zjistim, ze nejak nesedi FW, tak me asi jebne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu