Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sluchátka


Coffee CZ

Otázka

Ahoj,

Mám docela závažný problém ohledně sluchátek. Sluchátka mám Razer Chimaera (http://www.agen.cz/sluchatka-bezdratova-sluchatka/5961282-razer-chimaera-bezdratove) a potřeboval bych je zapojit do PS4.. Na netu jsem našel několik diskuzí, kde se to probíralo a většinou se shodovaly názory, že by to fungovat mělo(většinou tedy pro PS3, rozdíl by ale být neměl ani v PS4). Koupil jsem tedy kabel Audio Digital <-> jack 3,5mm a nic. Nevíte, co by mi mohlo pomoct? Njesem si ani přesně jistej jestli nastavení v PS4 mám správně, ale přepnul jsem pro digital out a zaškrtnul AAC(protože 5.1 zvuk nemám), takže už fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

o tyhle?http://www.agen.cz/sluchatka-sluchatka-s-mikrofonem/5962678-razer-tiamat-expert-2 sli by k PS4?nebo treba stellseries,nebo http://www.agen.cz/sluchatka-sluchatka-s-mikrofonem/5969673-razer-kraken-pro-green?a nebo mam koupit sony pulse??proste nechci davat za pulse 3000kc kdyz bych moch myt lepsi za min penez.nebo poradte co pouzivate za sluchatka??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi kopím ty pulse a hotovo:-)

Mám ty Pulse už cca rok a jsou v pohodě, používám je snad ke všemu - k PC, PSV, PS3 a PS4 i k iPodu. Jediná věc, která mi vadí je, že po delší době (řekněme 1hod používání) začnou tlačit na hlavu a opravdu je to celkem nepříjemné - no, lidi se o tom na fórech zmiňují. Teď jsem zkoušel k PS4 připojit sluchátka Logitech G35 (mají jen USB) a fungují 100% i s mikrofonem - zvuk se mi zdál ještě lepší než u Pulse, samozřejmě je to tím, že jsou na USB kabel (veeelice dlouhý) a ne Wireless jako Pulse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobně nevidím důvod v tom proč by měli být sluchátka lepší protože jsou USB oproti Wireless. Do sluchátek jede digitální stream, tak či onak... kvalita zvuku pak záleží na kvalitě DAC ve sluchátkách... přenosové médium s tím nemá nic společného, i kdyby jsi měl na zahradě FM vysílač pro ostravu tak signál přenášený do nich to nijak neovlivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten šum je způsobený nekvalitním DAC(digital->analog converter), tzn. že ty wireless sl. co máš mají méně kvalitní DAC pokud ti šumí, naopak wireless mají malou výhodu, a to absulutní elektronické oddělení od zdroje a napájecí sítě, jelikož si jedou na vlastní baterku, nikdy do nich spínaný zdroj co je v PS nebo PC nepustí jakýkoliv brum. Jednoduchou úvahou k tomu dojdem :)

Co potřebuješ na USB sluchátka? Nějaké součástky že. Minimálně ten DAC, reproduktory, a vše kolem.

Pokud budeš dělat wireless sluchátka, tak na to potřebuješ vše co před tím + baterku + elektroniku na bezdrát + stanici(ve které je další elektronika) + další věci na které jsem zapomněl, pokud koupíš wireless sluchátka levnější než USB, tak je jasné, že to kvalitativně musí projevit. Pokud jsem se díval správně tak ty logitech sluchátka stály kolem 3 500 Kč... tvrdit že kvalita hudby ve sluchátkách záleží na wireless nebo USB je jako tvrdit že videa na youtube budou mít lepší zvuk po LAN než po WiFi :)

EDIT:

jinak tady mají ty nové slucátka k PS4 :) http://www.k24.cz/product/218761/Herni_zona/PS4/Sony_PS4_Wireless_Stereo_Headset_2_0_Boxed_PS4_.html?product_code.=SONPS4WIRELESSSTEREOHEADSET20

Upraveno uživatelem Adam Bogocz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno sem tam sluchátka využiji , tak po něčem koukám .. Ty sony zde jsou jen 2.0 ale co jsem hledal měli by být i 7.1 což už by bylo jiné kafčo...

EDit : jop zde http://www.playcentrum.cz/sony-pulse-2-wireless-stereo-headset-7.1-ps4-1126401.htm

akorát cena už trošec jinde...

Mmj neví někdo, když se použijí ty ofiko Sony headsety vypnou se automaticky zvuky z dual shocku 4 , pokud to hra umí?

Upraveno uživatelem Kuldik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jako vibrace neřeším. Já měl původní 7.1 wireless a bomba. Taky nemá vibrace ale je furt jak nové. Prodal jsem ho a můžu koupit na PS4.kdyby to byly pulse tak prasknu a nic s nich nemám :-) a ty novy máj lepší zvuk jsou aspoň podle mně hezčí :-) a když budu cestovat, věku je sebou jelikož jdou složit. A cena o 700kc menší je dost to mam na hru:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu