Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sluchátka


Coffee CZ

Otázka

Ahoj,

Mám docela závažný problém ohledně sluchátek. Sluchátka mám Razer Chimaera (http://www.agen.cz/sluchatka-bezdratova-sluchatka/5961282-razer-chimaera-bezdratove) a potřeboval bych je zapojit do PS4.. Na netu jsem našel několik diskuzí, kde se to probíralo a většinou se shodovaly názory, že by to fungovat mělo(většinou tedy pro PS3, rozdíl by ale být neměl ani v PS4). Koupil jsem tedy kabel Audio Digital <-> jack 3,5mm a nic. Nevíte, co by mi mohlo pomoct? Njesem si ani přesně jistej jestli nastavení v PS4 mám správně, ale přepnul jsem pro digital out a zaškrtnul AAC(protože 5.1 zvuk nemám), takže už fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Mluvíte o těhlech sluchátkách? Gold Wireless Headset PS4... Oni se už prodávaj? Nebyl by nějakej odkaz :-) Díky moc.....

Jj wireless gold 2.0 s virtuálním surroundem za 2551 s postovnym z k24.cz sedej suprove...i mě a to mám "prej" velkou hlavu :P jo mám :P a design je přímo uzasnej i zvuk :)

Upraveno uživatelem spleskin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ta samozřejmě nepopírám, ale určitě se nebude jednat o rovnost kvalita/cena. řekl bych že sluchátka za 15000 určitě seženeš v obchodech s profesionálním příslušenstvím k vytváření hudby a všeho okolo,kde se to třeba i vyplatí ale gamingová sluchátka za víc jak 5000 seženeš těžko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu