Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 jako vysavač nebo fén


Adam Bogocz

Otázka

Zdravím zdejší komunitu ;)

už několik dní jsem prolízal americká fóra kde lidi různě popisovali "hluk" PS4, bohužel to nikam nevedlo, pouze se tam dohadovali a nikdo to nijak neuzavřel. PS4 mám od 13. prosince v bundle Players Edition a už od začátku se mi zdála nadměrně hlučná. Ne vibracemi nebo tak, ale ten průvan vzuchu je drsný. KillZone raději nekomentuju, ale ani u takového Knacka si v pohodě nezahraju, protože PS4 slyším i přes sluchátka, domácí kino moc nahlas nemívám takže mě to taky ruší. A internet je plný lidí co říkají že jejich PS4 je mnohem tišší než PS3 a že ji vůbec neslyší a podobně. Můj kolega v práci ma PS4 dokonce ve stolku pod tv(takže prostor jen zepředu otevřený) a říkal mi že se mu to rozhodně nezahřívá a tím pádem ani nehlučí. Já mám kolem PS4 při hraní rozpálenou zónu, vše okolo je horké... a to je to položené na vrchu komody, 15 cm od zdi.

Jiné zdroje říkají že se PS4 extrémně zahřívá ve chíli kdy je zapojené PlayGo, tzn. že hraju např KillZone a on to na pozadí frká na HDD, což nějakou chvíli zabere. Ovšem tito uživatelé reportují, že jakmile byla hra kompletně přenesená tak se PS4 uklidnila.

No každopádně jsem to nevydržel a včera to poslal do Sony, protože na podpoře mi řekli že bych ten hluk vnímat neměl tak ať to pošlu. Navíc minulý měsíc jsem si v PS3 udělal údržbu(výměna teplovodivé pasty, čištění ventilátoru, namazání ložisek, čištěná zdroje a výměna baterky) o já o své PS3 Slim(né Superslim) absolutně nevím, včera jsem hrál do rána AC3 a paráda, kéž bych svou PS4 neslyšel až v ložnici :/

Máte podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Uplne novaaaa konzole jupi :) post-62369-1468717445802_thumb.jpg tak Vás asi moc nepoteším ale hučí :( strašně. Teďnevím zda to dat rovnou znova do reklamace nebo chvilku počkat, ještě počkám až mi příjde killzone co to udělá :)

Upraveno uživatelem reawow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já si vážně myslím, že je to normální. Hučí víc než ta před tím, nebo stejně? Pokud stejně je to podle mě normální, pokud víc, tak je to divné. A je vážně nová? Není to třeba jen ta stará, ale zabalená? Jak poznáš, že je nová, máš někde opsané sériové číslo? To by mě zajímalo jak to vlastně poznám, asi jen podle čísla snad...

P.S. Osobně si myslí, že to hučení je závislé na teplotě okolí. Pokud hučí víc, tak prostě chladí, nic víc. Občas zkontroluješ teplotu konzole, pokud se nepřehřívá. Pokud je to teplo stejné, mělo by to být v pohodě. Podle mé zkušenosti, se konzole zahřeje zhruba za 20 minut a takto zůstává po celou dobu hraní. Zatím jsem hrál maximálně asi 5 hodin, tak nevím, ale teplota byla podle mě pořád stejná. Každopádně chlape vykašli se na to a hrej. Já už se na to nesoustředím a ani mi to nepřijde, jestli to někdy hučí. Mám hlasitost TV na 10- 15 a řekl bych, že při 14 už to neslyším. Užívej konzole a pokud se začne přehřívat, tak se ukáže červený pruh a pak to bude problém. Takhle si to hraní vůbec neužiješ a budeš se pořád užírat tím jestli to hučí moc, nebo málo. Kašli na to kámo a hrej :-)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nad tím jsem taky přemyslel je možny že opravdu není nova ale asi to nepoznam :( zkusim kouknout na to seriove čislo trebas. Hučí bych řekl upne stejne dle čísla na papirek je konzole opravu nova.

Upraveno uživatelem reawow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo teď jsem to zkoušel i na 10 už to skoro nejde slyšet, ale pokud se na to člověk zaměří tak to slyší. Když zvýšíš hlasitost na 14 - 15, tak si myslím, že už to neslyšíš...taky mi hučí střídavě. Třeba u Warframe je krásně tichoučká ani o ni nevím, ale Killzone je hučárna. I Infamous, ale řekl bych, že o něco míň než Killzone. Reawow a co jsi na ni hrál, když píšeš, že Killzone ještě nemáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo teď jsem to zkoušel i na 10 už to skoro nejde slyšet, ale pokud se na to člověk zaměří tak to slyší. Když zvýšíš hlasitost na 14 - 15, tak si myslím, že už to neslyšíš...taky mi hučí střídavě. Třeba u Warframe je krásně tichoučká ani o ni nevím, ale Killzone je hučárna. I Infamous, ale řekl bych, že o něco míň než Killzone. Reawow a co jsi na ni hrál, když píšeš, že Killzone ještě nemáš?
Jak jsem psal infamous killzone musim sehnat. Pokud to bude hučet nonstop tak poputuje znouv na reklamaci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tako moje konzole hučí jen při hraní Killzonu...při ac4,cod a jiných her nehučí ani trochu...

Chlape a máš Infamous? Hodně lidí říká, že právě hučí u těchto dvou her...

Edit: Aha, takže ti nehučí, zajímavé. Ikdyž u toho Infamous je to taky takové střídavé...

Mě by ještě zajímala teplota v místnostech, kde kdo hraje. Já mám momentálně 25 stupňů. Jeden den jsem měl 26,5 a musím říct, že to šlo poznat. Obávám se léta, kdy asi hrát ani nebudu, protože minulé léto jsem měl i 38! Bydlím v 8 patře hned pod střechou...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak já nevím, jestli jsi tatar nebo to jen hraješ, ale já psal, že u inFamous mi to nehučí, takže to asi nepíšu jentak, ne?

Co se vztekáš ty jelito :-) Odpovídáte moc rychle, takže když já píšu příspěvek, tak ty už třeba odpovíš a já to samozřejmně nevím, když ho zrovna píšu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hoši me to neskutečně hučí i třeba při trial fusion a podotknu ze je to digi verze :/ takže klidem s tím infamous a kz....btw: a o kz se ani nebavim, když to zapnu tak se bojím ze to uletí a nebudu mít nic...

Tak pokud i u Trial, což jsem zkoušel jen demo a bylo to v pohodě, tak to už je na pováženou :-( Pokud teda máš dobré úmístění a nemáš v pokoji 30 stupňů, tak tady už bych reklamaci zvažoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vidim, ze jsi mel nebo mas Xbox360. Ta PS4 huci vic jak ten xbox ? Mam totiz xbox tu prvni revizi co hodne rada odchazela uz asi skoro 6 let a take je to fukot, ale nic co bych neprezil mam rad hlasitej zvuk u her takze to nejak neresim. No kazdopadne pokud je to jeste horsi tak se mi to take moc nelibi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu