Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Crysis na xbox360??


Zavorka

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ja t tedkom parim a je to fakt mazec...uplne skvela gamesaa

na pc že? rozjedu na 1.6 celeron??? xD bych to rad zkusil na notebooku xD ...

musím čekat na xko do vánoc...a to eště si musím šetřit abych něco přidal mamě xD mám zrowna 600...v pondělí budu mít z flash aspon dalších 600 = 1200,-

+ až zajedu do hlučína tak budu mít další 800 za 3 psp:) = 2000,- xD pak počkám eště na nějaký zakázky...a možná si našetřim na xko elite xD

crysis chci!!!! je to best střílečka xD stačí jak jsem vyděl video ty effekty!!!! maras!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokial viem, tak Crysis na Xbox zrusili...

to neříkej ani ze srandy x(

3800+ X2

7600 GT 256 MB

1,5 GB RAM

... PC ma co delat, aby to rozhybalo na stedni detaily v nejvyssim rozliseni :)

Hra samotna je vyborna :thumbup: Ale CoD 4 sem bastil vic ;)

no jo ale parametry pc ber jinak než na konzoly xD ... např ps2(333/400) a pc (1200/1500) procak xD

jo a tam píšou že to bude snížený na DX9 místo DX10 tak by to jelo v pohodě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ono rozdil nejlepsi grafiky Crysis na XP a Vistach je jen v zablokovani Nejvyssich detailu u XP (ktere se daji v registrech odemknout) a horsiho vykonu u Vist ;)

Svuj HW sem tu uvadel k zesmesneni predstavy hrani na 1,6 Celeronu :D :lol: :thumbup: Navic na X360 zapomen na vsemocnou fyziku, lepe si zahrajes na PC za 15k (+ monitor) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ono rozdil nejlepsi grafiky Crysis na XP a Vistach je jen v zablokovani Nejvyssich detailu u XP (ktere se daji v registrech odemknout) a horsiho vykonu u Vist ;)

Svuj HW sem tu uvadel k zesmesneni predstavy hrani na 1,6 Celeronu :D :lol: :thumbup: Navic na X360 zapomen na vsemocnou fyziku, lepe si zahrajes na PC za 15k (+ monitor) ;)

na to nemám many xD mě xko stačí...nejsem náročnej...kysi jsem faral halfa2 na 1.2duron 256ram 128grafiku na low 800x600 , dooma 3 taky na low ... a vůbec mi to nevadilo tak xko mi bude vyhovovat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
IMHO ked sme pri porovnavani PC vs Xko... nedokazem si predstavit, ako sa blbo bude hrat Assasin Creed na PC...

Pokud skonci jako Onimusha 3 ci Resident Evil 4 (by Capcom)....tak spatne

Pokud jako Gears of War, Lost Planet, Fable...tak skvele

Modlim se za druhou moznost, ale Ubi nema koule na vydani sprasene verze. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

^^ Hral si to na Xku? Gears of War aj Lost Planet boli FPSky... toto je skor nieco ako Dynasty Warriors s Prince Of Persia... coz sa hra na konzole skvelo... o to ide, ziadne mieritko... bit ich budes s misou a na klavesnicu sa to jednoducho nehodi... moj nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
^^ Hral si to na Xku? Gears of War aj Lost Planet boli FPSky... toto je skor nieco ako Dynasty Warriors s Prince Of Persia... coz sa hra na konzole skvelo... o to ide, ziadne mieritko... bit ich budes s misou a na klavesnicu sa to jednoducho nehodi... moj nazor...

když se daj fps vpohodě hrát na konzoli tak se dá v pohodě na pc zahrat i ty hry... projel jsem na pc pop všechny 3 díly několikrát ...nejvíc WW... několikrát na všechny 3 urovně+bonusy a hralo se mi to pervektně xD líp než na psp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nerikam, ze to jsou lepsi hry jak na Xku :) Ale nekdy OPRAVDU jsou (treba u Jade Empire jsme dostali Special Edition v cestine, ikdyz hrat hru o dva roky driv na velke TV melo take neco do sebe), nekdy jsou pouze trochu odlisne (Lost Planet je na PC jen o malicko slabsi nez puvodni verze) a nekdy to dopadne primo tragicky (treba Onimusha, dale si nic moc nevybavuji... :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No Crysis mne moc nenadchnul (i kdyz sem hral jen demo), vsichni rikaj ze je to nejlepsi hra, ale ja sem spise na poradny hry (Mario, tetris, atp... :) ). Ale pokud vyjde na Xko (co jsem cetl tak pri podle toho ja se bude prodavat) tak si ji mozna stahnu.

tak já už kvůly xku360 prodávám psp fat xD našetřil jsem si zatím asi 4000,- + mě dalších 3900,- čeká xD a crysis jak vyjde tak si klidně kupim i origošku xD i kdyby to aktualizovaly pro x360 na DX9 xD sice na DX10 to vypadá fakt mastně mě by stačila i ta DX9 xD kvůly xku si kupim i 2vrstvou paličku do note xD

ale crysis je maras...i když jsem si ho nikdy nezahrál a nikdy jsem ho nevyděl(jako na vlastní bulvy xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu