Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aktualizace 1.60


Adam Bogocz

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak už je to venku, doufal jsem ve víc.

Oficiální seznam změn:

Hlavní funkce aktualizace systémového softwaru verze 1.60

  • Zlepšila se kvalita obrazu během přehrávání DVD.
  • Bezdrátová stereo sluchátka s mikrofonem (CECHYA-0080 / CECHYA-0083 / CECHYA-0086) jsou nyní podporována.
  • Nyní můžete ztlumit mikrofon zařízení PlayStation Camera.

http://cz.playstation.com/home/news/articles/detail/item663688/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díval jsem se po netu a pý DVD PS4 přehrávala opravdu příšerně a mikrofón byl pry komunitou reportovaný problém.. sluchátka nekomentuju, raději. Upřímně jsem doufal že dodají tu slíbenou podporu SUSPEND/RESUME kterou slíbili před rokem při uvádění konzole :/ Nevím jestli dějalí aktuálně na podpoře DLNA/MP3/aj. protože toto by zabralo nějaký čas(navrhnutí nové aplikace, implementace na Orbis OS, doplnění už. manuálu, testing, hlavně u DLNA..), jelikož jsem programátor tak chápu že nové, neplánované zásahy si vezmou svůj čas, hlavně v takové firmě jako je Sony, dělal jsem pro ně a znám proces. Třeba vydaj ještě něco v den JP launch, pro launch EU zveřejnili patch taky den předem, 14 dní po patchi pro US launch..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu