Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Procesory Atom ve spolupráci s ION -pomoc s flashem


Smaky

Recommended Posts

Zdravim,dnes jsem si po dlouhý době udělal ''radost'' a koupil zase nějakou (pardon za ten výraz) zasranou plečku,kterou jsem chtěl mít hlavně na video a net.Jedná se o netbook hp compaq mini 311,procesor Atom N270,grafika ION (GF 9400),2GB ram a HDD 250gb.

Jak jsem již psal,koupil jsem ho hlavně na video,net a videu na netu.

Všude se psalo,že zvládne snad i videa ve full HD ,tak si říkám proč ne.

Docela jsem se nas*al,když jsem zjistil,že to nedá ani videa v rozlišení 480p umístěné na YT - vlastně to nemusí bejt ani yt,nedává to ten flash nikde.

Tak jsem googloval...................gooogloval.....................gooooooogloval...až jsem dogoogloval něco o hardwarové akceleraci grafickou kartou,že by ty videa měli jít přes ní nebo co.Ale už jsem nedogoogloval,kde to nastavit,nebo ke vlastně vůbec zjistit,jestli to video jede přes ten procák,nebo grafiku.

Opravdu nechci až přijde na tu dobu,otevřít si nějaký PÉ video na netu a zjistit,že počet fps zobrazených na netu se rovná počtu otočených stránek v PÉ časopisu.

Proto budu rád za jakoukoliv informaci,radu na co se kouknout,kde co opravit,případně kde co švihnout kladivem,aby to jelo aspoň nějak plynule.

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu