Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps4 camera


Akydam

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já ji mám.. jde se tím přihlašovat automaticky do PS4, pokud více lidí používa PS4 tak se to šikne... jinak kdybys streamoval na twitch tak by tě mohli vidět tví diváci.. dále je v PS4 předinstalovaný playroom, ten baví mojí dceru, ale víc si užívala knacka... potom už zbývá jen Just Dance 2014... zatím to není moc využité, čekám na hry stylu Start the Party :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jak se to vezme, např. Kinect u XBONE je seice chytřejší, ale microsoft mu objetoval 2 jádra grafiky a nějaké ty prostředky z CPU, místa na HDD... takže hry ted nebudou hnusnejší když se vývojáři rozhodnout použít kinect, oproti X360... ale pozor to už v sobě kinnect má paměť i přídavné processory...

I přes to o kolik je kinnect sofitikovanější oproti PS Eye nebo PS4 Kamera, po něm vývojáři chtějí věci nezvládá, například naklánění a jiné věci, takže ve výsledku stejně při hraní nadáváš že tě to nechytá....

Kdežto PS řešení mi příjde, jednoduchší, čistčí a hlavně funkční. Už se ti stalo že by ti Move nezaznamenal stisk tláčítka? U kinnektu v podstatě nemožné mít 5 instantních a NELATENTNÍCH vstupů... to samé poloha, jen si spust na PS3 Sport Championchip pro Move, neuvěřitelně přesné když máš v ruce Ping Pongovou pálku, díky akcelerometru se každý milimetrový pohyb ruky přenese OKAMŽITĚ do hry, sledovaní je opravdu přesné a reakce na stisk okamžité. A to mluvím o staré kameře která měřila hloubku jednou čočkou, teď na to má dvě, rychlejší a ve větším rozlišení.

Navíc mě osobně, vyhovuje mít něco v ruce co reprezentuje(pálku, luk,volant, pušku....) než mávat prázdnou otevřenou dlaní, prostě je to přirozenější

Ale ano po technologické stránce je kinnect "komplikovanější", ale zda-li je lepší to už si musí rozhodnout každý sám, pro mě je téměř 100% spolehlivost, nízká odezva a přesnost nejdůležitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu