Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

kinect po updatu xboxu


stelon

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

přímo na webu xbox je tento postup. Dělá mi to taky, jen jsem to ještě nezkusil :-)

[h=2]Chyba: You Kinect sensor turns on and off repeatedly (Senzor Kinect se opakovaně zapíná a vypíná.)[/h]

Vyzkoušejte následující řešení:

  1. Na 10 sekund stiskněte a podržte tlačítko Xbox na přední straně konzole, dokud se konzole Xbox One úplně nevypne.
  2. Odpojte napájecí kabel konzole.
  3. Odpojte senzor Kinect od konzole.
  4. Znovu připojte napájecí kabel konzole.
  5. Zapněte konzoli stisknutím tlačítka Xbox přímo na konzoli.
  6. Zapojte senzor Kinect zpět ke konzoli a počkejte asi dvě minuty, než bude rozpoznán.
  7. Na ovladači stiskněte tlačítko Menu, vyberte nabídku Settings a pak vyberte možnost Kinect.
  8. Vyberte možnost I moved my Kinect sensor or I‘m having trouble with Kinect.
  9. Postupujte podle pokynů k nastavení senzoru Kinect, včetně kalibrace zvuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 14. 8. 2015 at 9:37, motas666 napsal:

přímo na webu xbox je tento postup. Dělá mi to taky, jen jsem to ještě nezkusil :-)

[h=2]Chyba: You Kinect sensor turns on and off repeatedly (Senzor Kinect se opakovaně zapíná a vypíná.)[/h]

Vyzkoušejte následující řešení:

 

  1. Na 10 sekund stiskněte a podržte tlačítko Xbox na přední straně konzole, dokud se konzole Xbox One úplně nevypne.
  2. Odpojte napájecí kabel konzole.
  3. Odpojte senzor Kinect od konzole.
  4. Znovu připojte napájecí kabel konzole.
  5. Zapněte konzoli stisknutím tlačítka Xbox přímo na konzoli.
  6. Zapojte senzor Kinect zpět ke konzoli a počkejte asi dvě minuty, než bude rozpoznán.
  7. Na ovladači stiskněte tlačítko Menu, vyberte nabídku Settings a pak vyberte možnost Kinect.
  8. Vyberte možnost I moved my Kinect sensor or I‘m having trouble with Kinect.
  9. Postupujte podle pokynů k nastavení senzoru Kinect, včetně kalibrace zvuku.

 

Ahoj, vyřešil jste někdo problém s cyklickým vypínáním a zapínáním Kinectu? Postup z webu Xboxu nefunguje. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim koupil jsem si kinect na ktery jsem cekal tyden pak jsem zjistil ze je potreba adapter ten mi dosel bez kabelu takze dalsi tyden a kdyz uz to konecne zapojim tak se mi porad vypina a zapina navod podle microsoftu nefunguje nevyresil nahodou uz nekdo tento problem? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu