Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 1

Party voice chat - problém


Typan Cz

Otázka

Recommended Posts

  • 0

každý router má možnost zadat jednu IP do DMZ demilitarizovaná zona, postupoval bych následovně, nejdříve v routeru nastavení DHCP, rezervovat IP adresu PS4 podle její MAC adresy a následně tuto IP adresu zadat do DMZ, nebo v položce NAT přidat do tabulky porty pro voice chat či jiné služby PSN

porty PSN:

  • TCP: 80, 443, 3478, 3479, 3480
  • UDP: 3478, 3479

ect.

  • 80
  • 443
  • 465
  • 983
  • 3478-3480
  • 3658
  • 5223
  • 6000-7000
  • 9293
  • 10070-10080

nevýhodou manuálního nastavení portů je že musíš zjišťovat zda vydavatel nepoužil jiné než na které je herní svět zvyklý

p.s. obvykle se doporučuje po nastavení a uložení retsartovat router a konzoli

Upraveno uživatelem huhla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím pánové bohužel i já mám s tímhle promlém dát ip konzole do dmz a k tomu ty porty nefungujou bohužel mám doma dva routery a jsou za sebou tak si nejsem jistý jak to funguje když jdou za sebou jestli musím i na tom první routeru nastavit ten druhý do dmz a porty už jsem z toho docela zoufalý zkoušel sem to i prosit nebo na to křičet a nic :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim resil sem taky problem s party a share play... po 5 dnech badani vyreseno zde postup treba se nekomu hodi.....

1, v routru vypnout dhcp ... ano je to neprakticke ale nutne...

2, nastavit v playstationu nejakou ip ... ja mam napriklad 192.168.0.160

3v routru zapnout DMZ a zadat ip playe..... 192.168.0.160

pak vse musi jet...

bohuzel diky vypnutemu dhcp tak muste rucne nastavit pote vsude ip... takze televize notas tablet telefon vse musi mit natvrdo nastavenou ip... nicmene vse funguje...

jak na play share play + party voice tak na tv dlna z ntb a in z telefonu ....

pokud mate vic routru ... musite mit v obou udelat stejny postup.... jen v prvnim routru nastavit do dmz routru ip toho druheho v poradi a v druhem do dmz nastavit ip play... pak by nemel byt problem aby se playst prodral az do netu :-)

ps pokud budete mit zaple dmz a zaply dhcp tak dmz nefunguje :-)

psps: nat 2 bude mit vsichni....... nat 1 by meli mit ti kdo maji verejnou IP adresu... za tu si vetsina poskytovatelu necha platit ... :-( u nas 100kc mesic.... pokud by mel nekdo nejaky postreh nebo dotaz napiste klidne sz...

Upraveno uživatelem digisol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pánové děkuji jdu to teda vyzkoušet dva routry mám z toho důvodu že přijímač mám v přízemí a na hraní je ten signál slabý tak sem si pořídil ještě jeden routr a ten mám v patře jinak první routr je tp-link TP-wr740n a druhej netgear nighthawk r7000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, byl by tu nějaký dobrovolník, který by dnes večer (cca 20hod, nebo tak nějak..) se mnou vyzkoušel voice chat v party? proběhly u me nějaké změny v nastaveni routeru a ps4 a doufám, ze uz vse poběží..

na psn me případně najdete stejně jako tady.. subtitles017

diky moc, jestli se někdo obětuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

info těm co si myslí že musí mít vypnutý DHCP na routeru, existují dva způsoby jak to upravit, jeden je svázat MAC adresu konzole s IP adresou, nebo oříznout počet IP adres přidělovaných do LAN třeba na 32, dejme tomu že mám router na IP 10.0.0.1, DHCP přiděluje 10.0.0.2 - 10.0.0.33, vemu první IP za rozsahem 10.0.0.34 a napevno nastavím na LAN konzole, musím vyplnit gateway to je IP routeru 10.0.0.1 masku podsítě a primární DNS opět IP adresa routeru sekundár 8.8.8.8 DNS google

pro ty co mají dva routery za sebou je situace těžší, protože konzole musí překonat dva NATy, nastavení je odvislé od toho proč je zapojení takto řešeno, kdyby někdo potřeboval tak asi nejlepší bude konzultace přes PM nebo ICQ jenž má puštěné pouze v pracovní době 9 - 20h 405656099

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja sem to udelal pomoci natvrdo nastavenych ip vsude... musim hold na kazde nove zarireni nastavit ruco struco ip ale od te doby co to tak mam tan s ps4 nemam problem a shareplay i party voice mi bezi na prvni dobrou dnes odpo jsme hrali prez share nhl15 a pohodicka :-) pokud by nekdo chtel at napise na psn zpravu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak záhada nevyřešena..jak odstranit problém, kdy někoho slyšet může a někoho ne? př.: 3 lidi jsou v party - 1 a 3 clovek se navzajem neslysi, ale 2 clovek slysi v pohode 1 i 3 cloveka.. ja tomu fakt nerozumim.. v konzoli mam nastavenou statickou IP adresu, v routeru nastaveny pridelovani IP adres az od vyssi IP, nez mam nastaveno v PS... a tu statickou adresu mam zanesenou v DMZ..

nejaky napad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no mame nat2 oba.. nic mene nakonec se nam podarilo spojit..ani nevim jak, proste to najednou slo.. coz je sice super, na druou stranu si rikam, ze to zase kdykoliv muze prestat fungovat.. no cely mi to prijde takovy ♥♥♥♥♥ni, kdyz vezmu v potaz, kolik lidi ma s timhle na ps4 problemy... na xbone se, aspon co ja vim, nic takoveho nedeje.. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu