Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Klinkání PS4


reawow1468627327

Otázka

Tak celou dobu si myslim že mam konzoli bez vad nehuči ovladače se neloupou všechno ok. A dneska jsem vzal konzoli z pod chladici podložky a zjistil jsem že ps4 se klinka :D má tuto vadu jeste nekdo? Chybi jakoby jeden stojanek. Vím že nekdo to tu už psal že to má taky tak by me zajimalo zda to tedy nekdo ma a jak to vyřesil dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Kdyby ses podival zespoda jak tam jsou ty gumovy pičusové aby to neleželo uplně na zemi tak z logiky věci je jasný, že se kynklat bude pokud to budeš zkoušet, ale sam od sebe ne? Z toho plyne, že to vada neni :D ovšem co mě sere je, že se mi na samsung televizi obcas nenaskoci obraz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja ji nejak nepodkladam nic. Ja mel na notas chladici podložku už nevim jaka to presne je, je to jako polstařek a v tom krystalky ktere se pri vysoke teplote roztečou a pak zase ztvrdnou. Tak mi na tom leži a nejak nerezonuje vůbec nic. Pouze jsem se ptal že jsem nahodou na to narazil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sice ještě nemám PS4 doma, takže to nemůžu z osobní zkušenosti posoudit, ale podle toho co jsem viděl na videu a jak to lidi popisujou - nechápu proč někdo říká, že to není designová nebo výrobní vada. Ještě jsem neviděl čtyřhranný předmět, který by stál jen na třech rozích, vždyť to postrádá logiku i smysl. Pokud tam jsou nějaké gumové podložky, tak by přece logicky měly být na všech čtyřech rozích a ne jen na třech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No výrobní vada to není že ano, nikdo to na páse nezvrtal a ani tam nebyly vloženy vadné díly. PS4 tak byla prostě navržena, tečka. To jestli je to košér design už je jiná story. Možná jsem naprostý ♥♥♥♥♥, ale z praktického hlediska nechápu jak v tom někdo může hledat problém, to má někdo v plánu dělat z PS4 podstavec na TV nebo na to bude stavět 7 kg květináč? Navíc to "klinkání" se projeví pro zatížení na LESKLÉ části , né na tom matu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, to je totiž skvělé, řešení - když se ti to nelíbí, tak si to dej vertikálně. To je asi stejné řešení jako "když máš ho*** na hlavě, tak buď v pohodě a dělej, že tam není." Až mi někdo z Vás vysvětlí, proč by čtyřhranný předmět měl stát absolutně proti veškeré logice jen na třech nožkách, tak uznám chybu a nasypu si popel na hlavu jak se říká. Argumenty, že tak prostě byla navržena tečka a tím pádem je to správně neberu, protože auto, které bude mít tři kola taky nikdo nebude chtít.

Jasně, použil jsem trochu přehnané přirovnání, ale neříkejte mi, že to není vada, přece není normální mít nestabilní, vyklající se konzolí stojící na třech nožičkách ze čtyř.

Ale tak jsou horší věci než toto, to je pravda :D

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vysvětlil jsem ti to myslím dost inteligentně na to aby jsi to pochopil. Pokud to nechapes je me te líto.....pro pořádek jak ps2, ps3 tak ps4! Jsou konstruovány tak aby mohli byt vertikalne i horizontálně... Tot vše k tvemu hovnu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo, designerská chyba, já tam mám korkový podtácek, je to ta nejbanálnější závada, horší mi příjde, že mi žere PS4 ve "vypnutém stavu", né standby mod, ale vypnutá a vražená do zásuvky přes 20W, ale mám prodlužku s vypínačem, takže to neřeším, ale je to blbost, že vyplá PS3 žere 0-0-nic a PS4 20W, ale při hraní žere o 20W míň, než PS3 FAT

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu