Jump to content
  • 0

Klinkání PS4


reawow1468627327

Question

Tak celou dobu si myslim že mam konzoli bez vad nehuči ovladače se neloupou všechno ok. A dneska jsem vzal konzoli z pod chladici podložky a zjistil jsem že ps4 se klinka :D má tuto vadu jeste nekdo? Chybi jakoby jeden stojanek. Vím že nekdo to tu už psal že to má taky tak by me zajimalo zda to tedy nekdo ma a jak to vyřesil dik :)

Link to comment
Share on other sites

17 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ja ji nejak nepodkladam nic. Ja mel na notas chladici podložku už nevim jaka to presne je, je to jako polstařek a v tom krystalky ktere se pri vysoke teplote roztečou a pak zase ztvrdnou. Tak mi na tom leži a nejak nerezonuje vůbec nic. Pouze jsem se ptal že jsem nahodou na to narazil :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sice ještě nemám PS4 doma, takže to nemůžu z osobní zkušenosti posoudit, ale podle toho co jsem viděl na videu a jak to lidi popisujou - nechápu proč někdo říká, že to není designová nebo výrobní vada. Ještě jsem neviděl čtyřhranný předmět, který by stál jen na třech rozích, vždyť to postrádá logiku i smysl. Pokud tam jsou nějaké gumové podložky, tak by přece logicky měly být na všech čtyřech rozích a ne jen na třech.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No výrobní vada to není že ano, nikdo to na páse nezvrtal a ani tam nebyly vloženy vadné díly. PS4 tak byla prostě navržena, tečka. To jestli je to košér design už je jiná story. Možná jsem naprostý ♥♥♥♥♥, ale z praktického hlediska nechápu jak v tom někdo může hledat problém, to má někdo v plánu dělat z PS4 podstavec na TV nebo na to bude stavět 7 kg květináč? Navíc to "klinkání" se projeví pro zatížení na LESKLÉ části , né na tom matu...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ano, to je totiž skvělé, řešení - když se ti to nelíbí, tak si to dej vertikálně. To je asi stejné řešení jako "když máš ho*** na hlavě, tak buď v pohodě a dělej, že tam není." Až mi někdo z Vás vysvětlí, proč by čtyřhranný předmět měl stát absolutně proti veškeré logice jen na třech nožkách, tak uznám chybu a nasypu si popel na hlavu jak se říká. Argumenty, že tak prostě byla navržena tečka a tím pádem je to správně neberu, protože auto, které bude mít tři kola taky nikdo nebude chtít.

Jasně, použil jsem trochu přehnané přirovnání, ale neříkejte mi, že to není vada, přece není normální mít nestabilní, vyklající se konzolí stojící na třech nožičkách ze čtyř.

Ale tak jsou horší věci než toto, to je pravda :D

Edited by Molda22
Link to comment
Share on other sites

  • 0

jo, designerská chyba, já tam mám korkový podtácek, je to ta nejbanálnější závada, horší mi příjde, že mi žere PS4 ve "vypnutém stavu", né standby mod, ale vypnutá a vražená do zásuvky přes 20W, ale mám prodlužku s vypínačem, takže to neřeším, ale je to blbost, že vyplá PS3 žere 0-0-nic a PS4 20W, ale při hraní žere o 20W míň, než PS3 FAT

Edited by spoock
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy