Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak smazat Jailbreak? iPhone 4S


geobbu

Otázka

Ahoj,

Nevíte někdo, jak smazat na iPhonu jailbreak i jiným způsobem, než Restore pomocí iTunes nebo přímo v nastavení? Totiž jde o to, že kamarád odkoupil od borce iPhone, a neudělal mu Restore. Když se o to pokusím, chce to po mě Input Password, kterej logicky neznám (měl bych se snad dozvědět během dne). Když ho připojím k PC, iTunes ho vůbec nedetekuje namísto toho se mi ukáže USB config s možnostma: Mass Storage, PictBridge, Java Connection a MTP storage. Jsem z toho celkem bezradnej, je tam ještě iOS 5.0 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jede mi tam všechno jak na originálním, snad to není kopie

To bys okamžitě poznal. Ten upravenej Android uvnitř je už na první pohled znatelně pomalejší, než iOS. Původně jsem myslel, že za to zpomalení systému může právě Jailbreak, ale restore mě přesvědčil o opaku :D Škoda, že jsem ho už vrátil, mohl jsem postnout nějaké fotky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu