Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CoD MW, CoD Black Ops 2


Snakescz

Recommended Posts

Zdravím, chci se zeptat, nemůžu nikde najít jestli CoD MW3 a CoD Black Ops 2 mají offline co-op play jako bylo u CoD MW2 (už nevím jak se to přesně jmenovalo, ale dělaly se tam úkoly třeba jeden dole, a druhej v helikoptéře) mám pocit. Na multiplayer kašlu ale chc ihrát s bráchou a u CoD Black Ops, který mám je split screen jenom se zombie což je o ničem. Díky. A mimochodem na multiplayer kašlu protože mám BF 3, tak mi kdyžtak řekněte jestli má cenu rvát peníze do BF4, nebo to není zase taková hitparáda. Díky'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Tak dik moc. Uz jsem zjistil ze klasicka coop offline je jen u serie MW . Zombie mod je o nicem prave. Dik. A jedte se chci zeptat nahodou nevis, jestli u Dirt 2 nebo Dirt 3 je split screen offline play? Emuzu to nikde dohledat a co je na youtube gameplaye tak e to jenom z pc. Jestli to nedali nahodou jen na pocitace smejdi pro dva hrace :(. Mam dirt showdown q to je desna hovadina. Po klasickym rally ani stopy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu