Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Down_ z 2.71 na 1.5 v Japonske white verzi


Guest Jind005

Otázka

Mam takovy vetsi problem. Chtel bych downgradnout moje PSP z 2.71 na 1.5. Bohuzel to ale nejak nejde..Pri koupi psp tam byl 2.6 bohuzel jsem ale nevlastnil GTA tak jsem musel up na 2.71 a zkusit stesti zde..Ale bohuzel chyba lavky..Vim ze tif nejde hned na poprve spustit nekdy i na 15te klidne ale zde u mojeho bileho psp to nejde ani na 50te :( Myslim si ze to delam dobre jelikoz bracha ma cerne v CR koupene PSP taky a tomu jsem to takhle downgrejdnul uspesne..Takze muj dotaz je, existuje tu nejaky clovek kteremu se podarilo down. white edition z japonska? Nebo to 100% nejde a nema cenu si tam nechavat 2,71 a up aspon na 2,8 na new dema?

Dik vsem za odpovedi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No mi slo o to ze je to japonska verze prevracene X a O jestli todle na to nema vliv..Z Prahy nejsem bydlim na uplne druhe strane CR :) No slo mi oto jestli to jde..No bdu to zkouset tedy dal..ale jednou me to omrzi a jdu na tu 2.8 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu