Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX 360 slim FLASH fifa 14 questions


ripecek

Otázka

Dobrý den,

mám nově flashlej xbox za 500,- Vůbec se v tom nevyznám tak se radši zeptám :) vypálil sem hru fifu 14 na dvdčko a hodil sem ho do xboxu.. fifa normálně šlape jak má.. jenom když to najíždí vyjede mi z fify že mám stáhnout nejspíš nějakou aktualizacipost-32493-14687172588508_thumb.jpg.... A jak jsem řikal nejsem profík. Slyšel jsem že když je to flashlý nesmím to připojit vůbec k internetu.. jenže když hraju karieru.. uložim jí a druhej den jí chci načíst.. řekne mi to že to musim stáhnout. Prosil bych o rady. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nene, nedostaneš BAN. Pokud tedy splnuješ podmínky, nejnovější flash na konzoli a řádně vypálená hra, projetá v ABX360, kde bylo všechno v pořádku, tak ano, můžeš se přihlásit na LIVE a klidně hru hrát přez internet, pokud máš GOLD :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo, tim projedeš iso hru, před vypálením. Ona ti vytvoří malinky soubor, jakoby "zástupce ( .dvd)" toho iso souboru a ten i pak vypaluješ. Na nejnovější hry, ale počítej s vypalovačkou Ihas, která ti vypálí hru bez problému a potíží. Ale to už tady všechno nejdeš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu